Schalke rezygnuje z Shaqiriego

5 sierpnia 2015 | 21:03 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

Przedłuża się sprawa transferu Xherdana Shaqiriego. Roberto Mancini nie chce dłużej korzystać z usług Szwajcara, więc klub stara się znaleźć zawodnikowi nowego pracodawcę. Jak się jednak okazuje, nie jest to takie proste.

Ze starań o Shaqiriego zrezygnowały już m.in. takie kluby, jak Stoke City, czy Wolfsburg. Jeszcze  jakiś czas temu wydawało się, że piłkarz znajduje się już o krok od Schalke 04. Andre Breitenreiter (trener) poinformował jednak, że również jego klub nie jest już zainteresowany transferem reprezentanta Szwajcarii:

- W tej chwili nie interesujemy się Shaqirim. Nie mamy w planach spotkania w jego sprawie.

Impas w sprawie Xherdana Shaqiriego ma bezpośredni wpływ na ewentualny transfer Ivana Perisicia. Chorwat nie wziął udziału we wczorajszym treningu VfL Wolfsburg. Niektóre media natychmiast zinterpretowały to jako zapowiedź rychłych przenosin do stolicy Lombardii. Wydaje się jednak, że na chwilę obecną do szczęśliwego zakończenia transakcji jest jeszcze daleko. Shaqiri po raz pierwszy otrzymał dziś szansę zaprezentowania swoich umiejętności w sparingu z Al-Hilal.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 2

Loon

Loon

5 sierpnia 2015 | 21:10

jeszcze im wszyscy bedziemy dziekowac, forza shaqiri

Yascarr

Yascarr

5 sierpnia 2015 | 21:37

Shaqiri walczy o to żeby Perisic nie przyszedł. Śmiało można go nazwać bohaterem kibiców :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich