Nareszcie zwycięstwo (VIDEO)

8 sierpnia 2015 | 20:07 Redaktor: Ruskov Kategoria:Relacje

Inter Mediolan przełamał sparingową niemoc i pokonal Athletic Bilbao 2 - 0. Na listę strzelców wpisali się dziś Stevan Jovetić i Mauro Icardi. 

Inter (4-3-1-2): Handanovic; Santon Murillo Miranda Juan Jesus; Guarin Medel Gnoukouri; Brozovic; Jovetic Icardi

Ławka rezerwowych: Carrizo, Berni, Kondogbia, Palacio, Kovacic, Montoya, Ranocchia, Nagatomo,  Dimarco, Manaj

Athletic Bilbao: Iraizoz, Bóveda, Aurtenetxe, Etxeita, Gurpegui, Elustondo, Undabarrena, Ibai, Unai López, Lekue, Guillermo

Ławka rezerwowych: Herrerín, Sabin, Gil, Eraso, Ruiz de Galarreta, Laporte, Vesga, Viguera, Iriondo, Aketxe

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 16

Maniutek87

Maniutek87 8 sierpnia 2015 | 20:21   

Czesc! Jestem tu nowy ale strone sledze od dawna. Ma ktos linka do meczu ? FORZA Inter!!!!

Darkos

Darkos 8 sierpnia 2015 | 20:35   

Maniutek87 - sprawdzaj na bieżąco na Shoutbox. Jak się mecz zacznie to tam będą ludzie wrzucać linki

bies

bies 8 sierpnia 2015 | 20:38   

no no no ... zobaczymy jak spisze sie tak ustawiona DEFENSYWA ... i byc moze tak zestawiana bedzie juz od pierwszego meczu nowego sezonu Serie A

Adrian Nosowski

Adrian Nosowski 8 sierpnia 2015 | 20:44   

tak ustawiona defensywa już grała z Galatasaray

Olsze

Olsze 8 sierpnia 2015 | 20:45   

Kovacic wypadł ze składu, w jego miejsce Brozovic.

nwk

nwk 8 sierpnia 2015 | 21:04   

Gramy mięśniami. Inaczej z Baskami się nie da. .

maestro84

maestro84 8 sierpnia 2015 | 21:42   

hahahah komentator cały czas myśli, że Gnoukuri to Kondogbia :D

Lambert

Lambert 8 sierpnia 2015 | 21:43   

no xd

maestro84

maestro84 8 sierpnia 2015 | 21:46   

i Jovetovic ;D

Wloch

Wloch 8 sierpnia 2015 | 22:57   

Był też Nagamoto ;)

maestro84

maestro84 8 sierpnia 2015 | 23:00   

No to chyba mogę zapunktować w hejtowaniu. Kovacic nie gra, Inter wygrywa!! ;D

Pawel

Pawel 8 sierpnia 2015 | 23:13   

Murillo/Miranda wnieśli tak pożądaną jakość w obronie. Gnoukouri prawie po profesorsku grał. Cieszy zwycięstwo, to zawsze daje więcej pewności i podnosi morale.

wróbel1908

wróbel1908 8 sierpnia 2015 | 23:37   

meczu nie oglądałem bo byłem w pracy ale po komentarzach widze że zagraliśmy dobry mecz

Francesco

Francesco 9 sierpnia 2015 | 09:19   

1 gol to taka troszkę tiki-taka :D ładna akcja :)

lokos

lokos 9 sierpnia 2015 | 12:26   

myślałem że się już nie doczekam... :D Jovetić na plus :)

castillo20

castillo20 9 sierpnia 2015 | 16:52   

Piekne barmki, Jovetić strzelił z naprawdę trudnej pozycji, a Icardi zrobił to rewelacyjie, tak trzymac, gratulacje