Bez goli i bez emocji

16 sierpnia 2015 | 20:29 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje1 min. czytania

Po przeciętnym i zwyczajnie nudnym meczu towarzyskim, Inter Mediolan bezbramkowo zremisował z AEK Ateny. Był to ostatni sparing Nerazzurrich przed startem nowego sezonu Serie A.

Inter: 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 24 Murillo, 25 Miranda, 5 Juan Jesus; 7 Kondogbia, 27 Gnoukouri, 17 Medel; 77 Brozovic; 35 Jovetic, 9 Icardi.
Ławka rezerwowych: 30 Carrizo, 46 Berni, 8 Palacio, 10 Kovacic, 14 Montoya, 21 Santon, 23 Ranocchia, 55 Nagatomo, 93 Dimarco, 97 Manaj.
Trener: Roberto Mancini.

AEK Athens: 1 Baroja; 12 Rogrigo Gallo, 5 Lampropoulos, 55 Tzanetopoulos, 23 Didac Vila; 8 Simoes, 10 Anakoglou, 18 Johansson, 9 Vargas, 7 Helder Barbosa; 21 Aravidis.
Ławka rezerwowych: 22 Anestis, 30 Vauras, 2 Soiledis, 3 Petavrakis, 4 Arzo, 11 Platellas, 14 Grontis, 15 Svarnas, 17 Zoric, 19 Djebbour, 26 Kolovetsios, 44 Ablaye Yare, 77 Vasilantonopoulos, 99 Chrisantus.

Francesco

Nie ma kovy żeby kontuzji nie złapał ? :( Nie chcę żeby odszedł...

16 sierpnia 2015 | 21:47

W ofensywie chodzi o to żeby cały czas biegać, wystawiać sie na wolne pozycje, stwarzać możliwości rozegrania i tworzyć luki, ale do tego trzeba biegać i chcieć. Tymczasem nasi to sobie po prostu spacerują, nikt się specjalnie nie stara, nie pokazuje zagraj do mnie, najlepiej to w ogóle schować się za przeciwnikiem i mi nie podawajcie bo ja jestem kryty i problem z głowy

16 sierpnia 2015 | 22:57

Znajdą formę czy nie znajdą.

inter-nista

inter-nista

16 sierpnia 2015 | 23:04

plusem jest 180minut bez straty gola i to na tyle. Przebłyski lepszej gry od 80 minuty :( na lige musza sie spiąć

domi

domi

16 sierpnia 2015 | 23:39

Tylko świetna postawa bramkarza AEK uchroniła Greków od straty bramki, ale to nie zmienia faktu, że kolejny mecz bez strzelonej bramki.

17 sierpnia 2015 | 01:07

Faktycznie mój błąd. Widocznie mózg chciał jak najszybciej wymazać ten blamaż w turnieju :)