Allofs: Nic się nie zmieniło

20 sierpnia 2015 | 16:02 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

Zamieszanie wokół osoby Ivana Perisicia trwa już przynajmniej od kilku tygodni i nie zanosi się na to żeby szybko miało znaleźć swój finał. Od samego początku niezmienna pozostaje jedynie postawa dyrektora sportowego Wolfsburga.

Klaus Allofs kolejny raz dał do zrozumienia, że Perisić nigdzie się nie wybiera i będzie kontynuował swoją karierę na Volkswagen Arena:

- Nic nie zmieniło się w sprawie Perisicia. Klub chce przedłużyć z nim kontrakt. Inter? Prawdopodobnie nie uda im się spełnić naszych finansowych wymagań. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 7

intermed1

intermed1

20 sierpnia 2015 | 16:06

... bo ja pragnę jej ŁOOOOOO OOOOOO

bies

bies

20 sierpnia 2015 | 16:07

ale jak to sie NIE UDA ?? "pan" mancini sprzeda jeszcze ICARDIEGO a jak trzeba bedzie to i HANDANOVICA ... i wtedy kupi sobie to co chce ... zaden problem przeciez

MattiSerieA

MattiSerieA

20 sierpnia 2015 | 16:29

Niemcy wiedzą, że Interowi zależy to pompują balonik. Teraz kluczowa sprawa jak bardzo zależy na Persiciu. Nie wiem jak przebiegały negocjacje ale może być też tak, że działacze Interu celowo przeciągają temat na ostatnią chwilę mercato. No i ostatnia sprawa - na czym zależy samemu Ivanowi. Jeśli na Internazionale, a Inter o tym wie, to faktycznie powinni niemców wyczekać :)

Loon

Loon

20 sierpnia 2015 | 19:59

wow, w koncu jakiś normalny kibic Juve

MattiSerieA

MattiSerieA

20 sierpnia 2015 | 21:09

Pod 30stkę to może dlatego :) Forza SerieA !!

Hagaen

Hagaen

20 sierpnia 2015 | 23:21

MattiSerieA - stary z przyjemnością Cię witamy na tej stronie. Cieszymy się, że Juve też może mieć kilku normalnych kibiców. Miło nam, że wpadasz, zaproś kilku swoich fajnych kumpli i wybacz nam drobne docinki ;P

nocinq

nocinq

21 sierpnia 2015 | 12:50

Moim zdaniem nic na siłę, aby tylko nie przeinwestować. Wlfsburg stoi na takiej pozycji że mogą go sprzedać, ale nie musi. Sam Ivan publicznie nie mówi że chce odejść. Ciężko jest takiego gracza wyciągnąć, dlatego rozumiem skąd tyle syfu w mediach. Nie godzą się na nasze i tak wygórowane propozycje to nie ;) trudno.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich