No to może Eder?

20 sierpnia 2015 | 20:05 Redaktor: Loon Kategoria:Transfery

Pomimo dość pracowitego i w sumie dość dobrego mercato (pomijając niespodziewaną sprzedaż Kovacicia, gdyż odejścia Shaqiriego wszyscy się raczej spodziewali) końcówka okienka zaczyna przypominać nam dość dobrze znany w Mediolanie schemat - dużo pomysłów, jeszcze więcej nieudanych negocjacji.

Pomimo łączenia z Interem wielu głośnych nazwisk, kolejne projekty sprowadzenia skrzydłowego, który zastąpi Shaqiriego niestety upadają z woli klubów posiadających karty zawodników. Napoli nie chce pozbywać się Callejona i Mertensa, Wolfsburg podbija cenę za Perisicia, Salah związał się z Romą, a tematem Cuadrado władze Interu nie zaintersowały się na poważnie.

Alternatywy szukamy więc wśród średniaków Serie A. Jedną z opcji jest Perotti, zaś niedawno Gianluca DiMarzio zagrał kartą Edera z Sampdorii. To solidny skrzydłowy, pochodzenia brazylijskiego, choć z występem we włoskiej reprezentacji. Jednym, ale za to zwieńczonym golem. Piłkarz ma 29 lat i po serii bardzo dobrych występów w Sampie wyceniany jest na 12 milionów euro.

Źródło: sempre inter

Polecane newsy

Komentarze: 6

Vancore

Vancore 20 sierpnia 2015 | 20:40   

Dobry pilkarz jak na standardy ligowe i z reguly przeciwko nam rozgrywal niezle spotkania. Jesli cena bylaby rozsadna to czemu nie.

Yosev

Yosev 20 sierpnia 2015 | 20:55   

Coraz więcej ostatnio alternatyw , mercato w brew pozorom w sumie wypadło średnio choć też nie można powiedzieć że nie było ono najlepsze od dłuższego czasu ...

MrGoal

MrGoal 20 sierpnia 2015 | 21:02   

Jedziemy z rozmachem. No to może Guerrier, może Żyro, może Makuszewski?

Hagaen

Hagaen 20 sierpnia 2015 | 23:17   

Śmiejcie się, ale z tych wszystkich rozdmuchanych nazwisk, realnie podchodząc do tematu, to myślę, że Eder byłby spoko. Szkoda, że 29 na karku, ale na 2 sezony, jeśli cena byłaby ok - to czemu nie? Ograny w lidze, myślę, że dałby coś na poziomie Palacio - ostatnia możliwość zapisania się prawie złotymi zgłoskami, czemu nie spróbować - prestiż klubu jednak na naszą korzyść. Myślę, że to niezła opcja.

nocinq

nocinq 21 sierpnia 2015 | 12:48   

Mielibyśmy w końcu jakiegoś "włocha" w 11 ;D

Seb

Seb 21 sierpnia 2015 | 13:02   

Eder to dobra opcja, szybki, przebiegły. Typowy lis pola karnego, może grać i na skrzydle i przed napastnikami. Ktoś taki by nam się bardzo przydał. JESTEM NA TAK.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich