Impas ws. Perisicia. Inter po Lavezziego?

24 sierpnia 2015 | 20:05 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

Niekończąca się historia przenosin Ivana Perisicia z VfL Wolfsburg do Interu Mediolan, coraz bardziej irytuje kibiców. Czas ucieka, a szczęśliwego zakończenia transferu nadal nie widać. 

Co prawda, menadżer zawodnika regularnie powtarza, że ostateczne porozumienie jest już tuż, tuż jednak przekaz jaki płynie z niemieckiego klubu jest jasny i niezmienny. Wolfsburg nie zamierza sprzedawać Perisicia, a do zmiany decyzji mogą skłonić go wyłącznie wielkie pieniądze. 

Nic więc dziwnego, że w Mediolanie coraz poważniej rozglądają się nad innymi rozwiązaniami. Czy tego lata uda się wreszcie doprowadzić do transferu Ezequiela Lavezziego? Alfredo Pedulla uważa, że to możliwe.

Dziś w Mediolanie widziany był bowiem agent zawodnika, który już wcześniej przyznał, że w sprawie transferu Lavezziego wszystko zależy od woli i zdecydowania działaczy Interu:

- Lavezzi gra w PSG i pod tym względem wszystko jest w jak najlepszym porządku. Nie wiem, czy w najbliższym czasie pojawią się doniesienia łączące go z Interem Mediolan. Zobaczymy co się wydarzy. Jestem gotów do rozmów, ponieważ taka jest moja praca. Wszystko zależy od Interu. Jeśli nie pojawi się konkretna oferta to ciężko mówić o czymkolwiek. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 5

Darkos

Darkos

24 sierpnia 2015 | 20:43

Atak Jojo-Ikar-Lavezzi wygląda całkiem nieźle. Sensowna umowa na 2 lata za rozsądne pieniądze i witamy na pokładzie

Jovetić10

Jovetić10

24 sierpnia 2015 | 20:59

Dokładnie, gorszy od Palacio nie będzie.

Hagaen

Hagaen

24 sierpnia 2015 | 21:48

Generalnie - wiadomo - w obecnej sytuacji kadrowej ktoś taki przydałby się, ale jeśli już mamy kupować, to zróbmy to jak należy, na początku okna - coś jak Kodogbię i niech ten ktoś będzie transferem na lata. Lavezzi może coś nam da, a może będziemy świadkami jego spektakularnego przygaszenia jako piłkarza. Młodszy już nie będzie, a na 2 lata co to za rozwiązanie? Jeszcze przez pierwszy rok będą gadać, że musimy mu dać czas, żeby się na nowo przyzwyczaił. Potem, że już nie jest młody, ot i tyle w temacie. Przy okazji "rewolucji" miałem nadzieję, że jednak wbrew całej głupocie FFP Inter jednak troszkę zainwestuje w młodych z potencjałem i nie pozbędzie się tych, którzy już są. W takiej sytuacji jak mamy teraz, to jest gówno a nie rewolucja - pozbycie się Shaqiriego i Kovacića to wierutna bzdura, nieważne czy i kto co nam za nich dawał - oni byli gwarancją kreatywności i jakości oraz rozwoju w ataku. Dlatego też Lavezziego nie chcę. Jedyna dobra rzecz, jakby do nas przyszedł? - w końcu przestaną co okno mówić, że do nas przyjdzie, bo już się tego czytać nie da.

czachor

czachor

25 sierpnia 2015 | 03:20

@Hagaen - musisz w każdym komentarzu pier***** o Szakirim i Kovacicu?

piotrekn333

piotrekn333

25 sierpnia 2015 | 09:19

PSG ponoc chce 12 mln,za rok konczy mu się kontrakt,niech spadają. dac 5 mln, nie chcą to wypad, skupic się na kims innym, wezma 5 mln to dac mu 2-3 lata kontrakt,pensja 2-3 mln i do tego jeszcze jednego skrzydłowego lub 10tke i jazda


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich