Mancini: Spodziewam się ciężkiej przeprawy

29 sierpnia 2015 | 21:09 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Poniżej prezentujemy zapis przedmeczowej konferencji prasowej Roberto Manciniego:

- Nie chcę mówić już o rynku transferowym. Teraz nasza uwaga skupia się wyłącznie na jutrzejszym spotkaniu. Jeżeli chcemy pokonać Carpi, musimy zagrać na 200%. To będzie ich pierwszy domowy mecz w Serie A, więc na pewno dadzą z siebie wszystko. Nie wolno nam patrzeć na ich porażkę w Genui. Ten mecz nie mówi nam zbyt wiele, ponieważ zakończył się już po 30 minutach. To był jeden z tych dni w których wszystko idzie nie tak.

- Boję się tego, że wszyscy spodziewają się łatwego meczu dla Interu. W futbolu nigdy nie ma łatwych spotkań, szczególnie w Serie A. Musimy rozegrać świetny mecz i dać z siebie wszystko. Na początku sezonu każdy mecz jest trudny, ponieważ wszystkie zespoły są wyjątkowo skoncentrowane. Musimy wspiąć się na szczyt naszych możliwości.

- Na pewno nie będziemy ryzykować zdrowia Icardiego. W pomocy będziemy mogli skorzystać już z Guarina i Hernanesa, oraz mam nadzieję, że także z Brozovicia. Takim składem dysponujemy w tym momencie i mam nadzieję, że powtórzymy korzystny wynik z ostatniej niedzieli.

- Zawszę chcę zwycięstwa, ale musimy poradzić sobie z naszymi trudnościami. Zbyt duża presja na klubach z Mediolanu? Witajcie we Włoszech. Rzeczywiście nie jest nam łatwo nawet w sparingach. 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

Hagaen

Hagaen 30 sierpnia 2015 | 16:30   

Korzystny wynik z ostatniej niedzieli? Gościu, zrozum, ten wynik to TYLKO I WYŁĄCZNIE zasługa Mirandy+Jovetića. Twój zespół zremisował z Atalantą... Fakt, ja też uważam, że Carpi będzie trudne, ale fakt, że tak trzęsiemy przed Carpi wynika z biedy naszej kadry. Popatrzcie jak to wygląda... Zero "prądu" podczas czytania nazwisk... Wygląda to mniej więcej tak (poza Kondogbią i Brozovićem) jak ławka Juve jakościowo... PS - nie powtarzajcie wyniku tylko go poprawcie. W takich meczach NIE WOLNO tracić punktów.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich