CAMPIONI 2021

 

Polecane newsy

Komentarze: 4

budbundy

budbundy 31 sierpnia 2015 | 11:34   

Nagamoto 5? Jego ocena za ten mecz to 2! Mancini również się nie popisał. De facto drugi mecz z rzędu tyłek ratuje nam JoJo. Nasz trener wystawia na zmianę 2ch największych sabotażystów: Ranokję oraz łamagoto. Przecież takie decyzje nie dośc, że wołają o pomste do nieba, to jeszcze jawne zaproszenia przeciwnika do śmielszych ataków. Nawet taka drużyna, z całym szacunkiem, jak Carpi pokazała kunszt i umiejętności czysto piłkarskie Japończyka, co tez poniekąd ośmiesza Manciniego, który wpuścił tego pseudopiłkarza na boisko. Zastanawia mnie fakt, dlaczego nie został delegowany Martin Montoya, o którego również zabiegał nasz nadtrener. Wolałbym oglądać jako bocznego obrońce jednego z drzewców z LOTR, z którego będzie więcej pożytku, niźli samuraja. Druga sprawa, która mnie nurtuje to ustawianie Brozovića jako trequa. Przecież chłopina nie nadaję się na tą pozycję. Nie dość, że jest zagubiny i nie bardzo wie co ma ze sobą na boisku począć, to jeszcze wpadnie w dołek psychiczny, że wszyscy po nim jadą, jak po burej suce. Później nasz trener stwierdzi, że Brzoza nie pasuje do jego układanki i zimą Piero będzie mu szukał angażu w Stoke czy innych Bazyleach.

Hagaen

Hagaen 31 sierpnia 2015 | 14:00   

Cóż kolego z góry... ciężko się z Tobą nie zgodzić. Brozo to typowy ŚP z predyspozycją do bycia DP moim zdaniem, nie OP... Sneijder to z Brozy nigdy nie będzie. Kovacić miał szansę, myślę, że ten sezon byłby dla niego kluczowy, gdyby zaczął grać za napastnikami. A wejść w pole karne i otworzyć podaniem nikt tak jak on u nas nie potrafi.

Optajmista

Optajmista 31 sierpnia 2015 | 14:20   

Czemu Medel tylko 6? Mógłby dostać chociaż o pół oceny wyżej...

Miko

Miko 31 sierpnia 2015 | 15:34   

Dokładnie Kova przy ataki Jovetić-Icardo-Perisić mógłby być zupełnie innym zawodnikiem... Szkoda, że się nie przekonamy jakim.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich