Telles: To dla mnie wielkie wyzwanie

3 września 2015 | 14:17 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Inter Mediolan zaprezentował swojego nowego zawodnika - Alexa Tellesa. Zawodnik nie ukrywał zadowolenia z transferu do drużyny Nerazzurrich.

- Jestem bardzo szczęśliwy. Bycie tutaj jest dla mnie wielkim wyzwaniem. Wierzę jednak, że zarówno ja, jak i Roberto Mancini będziemy z tej współpracy zadowoleni. Cieszę się, że trener i klub obdarzyli mnie takim zaufaniem - rozpoczął piłkarz.

Następnie piłkarz powiedział kilka słów o swojej roli w drużynie. - Defensywa jest niezwykle ważna we włoskiej piłce. To będzie moje główne zadanie, ale jestem gotowy wspomagać również linię pomocy - wyjaśniał zawodnik.

Kolejnym ligowym sprawdzianem Nerazzurrich będą derby Mediolanu. Telles podkreślał, że jest w pełni gotowy, by wystąpić w tym spotkaniu. - Czuję się dobrze. Do tej pory przygotowywałem się z Galatasaray, z którym zagrałem kilka meczów. Jestem więc dostępny dla trenera - mówił Brazylijczyk.

Nowy nabytek Interu będzie grał z numerem 12. - Zazwyczaj wybieram 13, ale ten numer jest już zajęty przed Guarina. Lubię dwunastkę i mam nadzieję, że z tą liczbą na plecach wiele osiągnę - powiedział Telles.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Turbot

Turbot 3 września 2015 | 17:54   

Mam prośbę. Czy ktoś mądrzejszy ode mnie, zechciałby wyjaśnić mi dlaczego sprowadziliśmy tego zawodnika? Kim on jest, pod jakim względem przewyższa obecnych już w zespole obrońców, co może wnieść do drużyny? Mój zapewne mocno ograniczony umysł, zwyczajnie tego nie ogarnia. Może gracz ten zasilić ma po prostu Primaverę, a jego wypowiedź na temat derby, została po prostu źle przetłumaczona?

Hagaen

Hagaen 5 września 2015 | 13:23   

Koleś grywał w 1 składzie Galatasaray, Mancini go zna bo razem pracowali. Do Primavery nie dojdzie, i chyba nawet zaryzykuję stwierdzenie, że może poza Montoyą (jeśli się rozrusza) i Santonem, to ten koleś jest lepszy od pozostałych naszych cofniętych skrzydłowych.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich