Wciąż brak decyzji ws. Alvareza

12 września 2015 | 14:31 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Zamieszanie w sprawie Rickiego Alvareza zdaje się nie mieć końca. Piłkarza cały czas pozostaje w rozkroku pomiędzy Interem, a Sunderlandem, co uniemożliwia mu podpisanie umowy z innym klubem. 

Głos w sprawie Alvareza zabrał rzecznik FIFA:

- Mogę potwierdzić, że zajmujemy się obecnie sporem pomiędzy Interem Mediolan, a Sunderlandem odnośnie przynależności klubowej Ricardo Alvareza. Dochodzenie jest w toku, więc nie jestem w stanie określić co się wydarzy i ile jeszcze może to potrwać. Kontaktowaliśmy się z Argentyńskim Związkiem Piłki Nożnej w kwestii zarejestrowania piłkarza w jednym z ich klubów. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 5

Kiksu

Kiksu 12 września 2015 | 14:49   

jesli Sunderland to wygra to bedzie to chyba pierwszy taki przypadek w calej historii pilki noznej gdzie wypozyczany zawodnik ktory ma w umowie zapis ze po wypozyczeniu musi zostac wykupiony przez klub ktory go wypozycza zostaje bez klubu. Nie rozumiem w ogole czym ta Fifa ma sie zajmowac skoro robili badania lekarskie przed podpisaniem wiec wiedzieli kogo biora. Paranoja !! Jesli nasi odpuszcza ta sprawe to strace wiare w zarzad Interu

Tytus

Tytus 12 września 2015 | 14:58   

Dla mnie to już samo dochodzenie to jakiś żart. Jest zapis w umowie, wystarczy przeczytać umowę i cześć. Moim zdaniem najlepiej by się stało, gdyby Sunderland musiał oddać nam kasę, zapłacić jakieś symboliczne zadośćuczynienie, karę dla FIFA, a Alvarez zostałby wolnym zawodnikiem.

Darkos

Darkos 12 września 2015 | 17:25   

Kupili to niech płacą. Biznes jest biznes :P

Loon

Loon 12 września 2015 | 20:48   

nie tylko niech płacą, ale jeszcze należą nam się odsetki

Lethal Doze

Lethal Doze 13 września 2015 | 09:48   

Oby Inter pozwał tych chujków do normalnego sądu, bo Fifa Uefa są bezużyteczne


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich