Oficjalnie: Jonathan znalazł klub

15 września 2015 | 20:11 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Brazylijczyk Jonathan, od momentu rozstania z Interem Mediolan, aż do wczoraj pozostawał bez klubu. 29-latek podpisał jednak umowę z Fluminense do 31 grudnia 2016 roku.

Jonathan dołączył do Interu latem 2011. W czarno - niebieskich barwach radził sobie ze zmiennym szczęściem, lecz nigdy na dobre nie zdobył zaufania sympatyków Nerazzurrich. Jego licznik zatrzymał się ostatecznie na 66 meczach i 6 golach. 

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 10

Loon

Loon 15 września 2015 | 21:04   

666 - liczba bestii

Andrea Stramaccioni

Andrea Stramaccioni 15 września 2015 | 22:01   

Jonathan miał naprawdę kilka dobrych momentów.. niestety zdecydowanie więcej tych gorszych. Powodzenia Dżony w nowym klubie :)

granitxhaka

granitxhaka 15 września 2015 | 23:31   

Dobre momenty mial u Mazzariego ale to tylko na poczatku sezonu 2014 jakos

Turbot

Turbot 16 września 2015 | 03:14   

www.youtube.com/watch?v=Ag7k8LxqmAg Takim go zapamiętam... ;'(

piotrekn333

piotrekn333 16 września 2015 | 09:13   

powodzenia....Jona podobnie jak Alvarez, Yuto grali ok przez pewien moment u Mazzara ( kilka miesięcy) ale wiadomo jaki poziom reprezentowaliśmy, poziom 8-10 druzyny

Darkos

Darkos 16 września 2015 | 10:48   

Jeden z symboli tego, jak nisko upadł Inter. Życzę mu jak najlepiej, ale tacy piłkarze nie mają prawa się już nigdy u nas pojawiać.

Rymex

Rymex 16 września 2015 | 11:40   

Loon, Iron Maiden powinni go wrzucić na okładkę albumu. Nowy Eddie! :D

stary ubek

stary ubek 16 września 2015 | 12:50   

Takie nic piłkarskie zagrało w Interze 66 meczy? Katastrofa !

Drakon

Drakon 17 września 2015 | 11:58   

Ostatecznie wyzej dupy nie podskoczyl, chociaz mial tez swietne momenty, ale przyznac trzeba ze w trakcie pobytu u nas pokazal wiecej zaangazowania niz nie jeden zawodnik swiatowej klasy. Forza Johny!

Pepesz1908

Pepesz1908 18 września 2015 | 23:03   

Zgadzam sie z Drakonem, miał świetne momenty, za co mu dziekuję!!! Pamiętny mecz i gol z Fiorentiną!! Forza Johny!! Choć do obecnego Interu już nie pasuje...