Kto następcą Fassone?

19 września 2015 | 09:20 Redaktor: Ruskov Kategoria:Ogólna

Dzisiejsza La Gazzetta dello Sport podaje pierwsze nazwiska kandydatów, którzy mogą zastąpić na stanowisku dyrektora generalnego zwolnionego wczoraj z Interu, Marco Fassone.

Do czasu wyboru nowego dyrektora, miejsce Fassone zajmą Michael Bolingbroke oraz Michael Williamson. Wsparciem dla tego duetu ma być Massimo Cosentino, sekretarz sportowy, zajmujący się sprawami technicznymi.

W przyszłym tygodniu w Mediolanie pojawi się Erick Thohir, który oprócz obejrzenia środowego spotkania z Hellas Verona zajmie się selekcją kandydatów na wolne stanowisko. Dziennikarze informują, że na dzień dzisiejszy rozpatrzone zostaną cztery kandydatury.

Pierwszą opcją jest Pierpaolo Marino, były dyrektor generalny Atalanty. Działacze mają rozważyć także zakontraktowanie innego byłego działacza klubu z Bergamo, Roberto Zanziego. Z Roberto Mancinim ponownie spotkać się może natomiast Giovanni Gardini. Panowie znają się ze wspólnej pracy w Lazio. Gardini jest aktualnie dyrektorem generalnym Hellasu Verona.

Istnieje także możliwość zatrudnienia osoby z mniejszym doświadczeniem. Szanse na posadę ma także Ivan Cordoba.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

Francesco

Francesco 19 września 2015 | 09:49   

Z całym szacunkiem do Ivana ale potrzebujemy profesjonalisty na tą posadę ...

Drakon

Drakon 19 września 2015 | 11:24   

Boze tylko nie Cordoba...

Darkos

Darkos 19 września 2015 | 11:35   

Zatrudniać profesjonalistów, nie byłych graczy. Jeśli klub ma przynosić zyski, nie bawimy się w sentymenty

Hagaen

Hagaen 20 września 2015 | 13:18   

Dyrektor Generalny przy Dyrektorze Sportowym i Technicznym to chyba najważniejsze funkcje (pomijam trenera i piłkarzy oraz prezydenta) więc też jestem przeciwko Ivanowi. Z całym szacunkiem...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich