GDS: Inter szuka kolejnych kontrahentów
Sporo pracy czeka Ericka Thohira w przyszłym tygodniu. Oprócz rozpatrywania kandydatur na nowego dyrektora generalnego Interu, Indonezyjczyk ma rozmawiać z firmą Seat.
Według La Gazzetty dello Sport Thohir nadal rozgląda się za nowymi kontrahentami i niewykluczone, że niebawem ogłoszone zostanie porozumienie z Seatem. Hiszpański producent samochodowy miałby zostać nowym dostarczycielem samochodów Interu Mediolan.
Źródło: fcinter1908.it
Kevin
19 września 2015 | 13:01
Juz widze wande i icara w seacie xo, amoze tata motors:p
MarcelloLombardo
19 września 2015 | 13:50
A co się stało z Volvo?
domi
19 września 2015 | 18:19
Może Seat pojawi się na koszulkach Interu po wygaśnięciu umowy z Pirelli. Jakiś tam zespół ma właśnie tę markę samochodów, więc czyżby w tym kierunku też chciał podążyć Thohir? No chyba że wybierze coś z bliższej sercu Indonezji.
Hagaen
19 września 2015 | 21:15
Jeśli TATA motors to Jaguar bądź Land Rover - bardziej marketingowo znane, wyższy prestiż. Szkoda Volvo, bo lubię tą markę, to własność chińczyków, może Thohir ma jakieś niesnaski do nich?
Reklama