CAMPIONI 2021

 

A Bola: Alvarez o krok od Porto

20 września 2015 | 22:03 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Jeszcze podczas pobytu w Interze Mediolan, Ricky Alvarez kilkukrotnie wiązany był z przenosinami do FC Porto. Wówczas z transferu nic nie wyszło jednak wydaje się, że już niebawem Argentyńczyk zostanie nowym graczem popularnych Smoków.

Obecna sytuacja Alvareza jest bardzo skomplikowana i pozostaje na uwadze specjalnej komórki w szeregach FIFA. Portugalskie media są jednak zgodne, że transfer Argentyńczyka na Estadio Dragao to już tylko kwestia czasu. A Bola podaje, że Alvarez już jutro przejdzie badania lekarskie i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to podpisze kontrakt ważny do czerwca 2016 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Co ważne, do momentu wyjaśnienia sporu na linii Inter - Sunderland zawodnik nie będzie mógł zadebiutować w nowych barwach. 

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 5

tomo676

tomo676 20 września 2015 | 23:08   

Szkoda chłopaka przez buraczany Sunderland...

nwk

nwk 20 września 2015 | 23:08   

Gdzie jest kurwa nasze 10 baniek?

tomimar

tomimar 20 września 2015 | 23:57   

To będzie jakaś magia jak stracimy zawodnika z ważnym kontraktem i nie zobaczymy kasy za niego

stary ubek

stary ubek 21 września 2015 | 10:02   

Zobaczymy kase napewno mimo nie chęci Sunderland nie uniknie zapłaty przecież to nie jest Polska! gdzie skazują kelnerów. Jedynie lipa dla Alvareza, że te szmaty niszczą mu kariere on teraz zamiast trenować i grać to musi siedzieć i czekać decyzje jakiś zjebów. Skoro nie chcą załatwić sprawy w trybie nadzwyczajnym zgodziliby się chociaż na jakieś ustępstwo dla Bogu ducha winnego zawodnika. Dodam jeszcze tylko tyle, że Alvarez również powinein dostać sowite odszkodowanie od Sunderlandu za sytuacje w jakiej go postawili bo to jest co najmniej nie etyczne.

piotrekn333

piotrekn333 21 września 2015 | 11:17   

spoko,moze nawet z raz się go obejrzy w LM...no no Porto już dawno go chciało


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich