Braida: Nie wiem jaki problem ma Montoya

29 września 2015 | 18:04 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Z nieznanych powodów wielu ekspertom i dziennikarzom wydawało się, że transfer Martina Montoyi wniesie nową jakość w defensywie Nerazzurrich i zawodnik z miejsca wywalczy sobie miejsce w wyjściowej jedenastce zespołu Roberto Manciniego.

Rzeczywistość okazała się jednak mniej różowa i spekulowało się nawet, że Hiszpan może przedwcześnie zakończyć swój pobyt w Mediolanie i powrócić do Blaugrany. Rewelacje te zdementował już agent zawodnika, a teraz także dyrektor sportowy Dumy Katalonii:

- Nie sądzę, żeby podróż Piero Ausilio do Barcelony miała związek z rynkiem transferowym. Oglądał tylko nasz mecz. Jeśli chodzi o Montoyę i jego problemy w Interze to szczerze mówiąc nie mam zdania w tej sprawie. Po pierwsze jest jeszcze za wcześnie, by o tym mówić. Nie skończył się jeszcze wrzesień.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 1

piotrekn333

piotrekn333 30 września 2015 | 10:42   

no ciężko będzie miał Mancio na lewej stawia na JJ i Alexa, przy ich niedyspozycji będzie tam grał Santon albo Yuto, a na prawej stawia na Santona, myśle że w przypadku jego niedyspozycji kolejni sa do gry Danilo i Yuto


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich