Inter-Frosinone 4-0 (Zobacz bramki!)

22 listopada 2015 | 21:35 Redaktor: Loon Kategoria:Ogólna1 min. czytania

W swoim minimalistycznym stylu Inter Manciniego prowadzi w meczu z Frosinone do przerwy jedną bramką.

Gola mocnym strzałem w prawy róg bramki z okolicy jedenastego metra pola karnego strzelił Jonathan Biabiany. Francuz dobijał strzał Ljajicia.

Ljajić miał także udział przy drugiej bramce Interu, gdy po asyście pomocnika gola strzelił Icardi.

W 87 minucie na 3-0 bramkę strzelił przesunięty na prawą obronę Murillo, zaś dzieło zniszczenia dokończył Marcelo Brozović.

Składy:

Inter 4-2-3-1: Handanović - Telles, Murillo, Miranda, Nagatomo - Melo, Kondogbia - Ljajić, Jovetić, Biabiany - Icardi

Frosinone 4-4-2: Leali - Crivello, Blanchard, Diakite, Rosi - Soddimo, Sammarco, Gori, Paganini - Castillo, Ciofani

22 listopada 2015 | 21:46

słabo słabo inter . Ljajic najlepiej z interu świetnie gra i próbuje coś ciągnąc do przodu i biabiany tez fajnie sie prezentuje :) melo to ja nie wiem co on w ogóle robi w interze to jest porzażka... wygrywamy niby 1-0 ale gra jak na tak słabego przeciwnika nie wygląda najlepiej :) miejmy nadzieje że w drugiej połowie pokażką coś ciekawszego :)

winiarro

winiarro

22 listopada 2015 | 22:46

Jeśli dla Ciebie gra Melo była porażką to zajmij się golfem nie piłką nożną

22 listopada 2015 | 22:50

Wynik oczywiście świetny, ale trzeba przyznać że rywal nie był zbyt wymagający. Inter wyraźnie przeważał, ale nadal gra z przodu nie jest taka jaka być powinna (ciężko po tym meczu stwierdzić czy jest jakiś progres). Martwi mnie to, że pomimo że mamy teoretycznie dobrą obronę to i tak w każdym meczu dajemy rywalom po 2-3 niezłe sytuacje na strzelenie gola, tylko zawsze ratuje nas Handa. Icardi pomimo, że strzelił gola nadal jest bez formy, przydałoby się jednak zmienić kapitana (wiem że do tego nie dojdzie) ale taka prawda, że to był spory błąd mianowanie go kapitanem. Zastanawia mnie dlaczego nie grają Brozo i Perisic, Brozo wydaje się być w formie (strzelił dzisiaj, strzelił w reprezentancji) , za Perisica daliśmy kupę kasy i również nietak dawno całkiem nieźle się spisywał, nie wiem o co chodzi Mancio czy nie pasują do taktyki cz nie spisują się na treningach, no ale jak ktoś jest w formie to trzeba ją podtrzymywać...

22 listopada 2015 | 23:01

Pierwsza sprawa - genialna opcja ze wstawianiem bramek w ten sposób w news. To powinno stać się standardem. Piwo dla pomysłodawcy!

22 listopada 2015 | 23:04

Druga sprawa - mecz. Pierwsza połowa chaos, nic składnego nie wychodziło. Wszystko na siłę i na nerwy. Biabany ładnie strzelił. Ikar pomimo bramki bardzo słabo. Widać brak formy i dużą odległość do jej odnalezienia. Ljajic - 3 asysty - niech pracuje nad strzelaniem i będzie dobrze. Wynik zrobi wrażenie no i MAMY LIDERA!

22 listopada 2015 | 23:11

Lijac'a trzeba pochwalić za te asysty (nawet nie zauważyłem że aż 3 zanotował), owszem pracował, ale tak jak Drakos wspomniał nad strzałami musi popracować, bardzo słabo mu to dzisiaj wychodziło, a przecież od napastników własnie tego się wymaga, chociaż asysty też są spoko :)

ciechan

ciechan

23 listopada 2015 | 13:16

2 asysty. Przy pierwszej bramce nie było asysty. Piątka podał jovetic do murillo

Wiktor

Wiktor

23 listopada 2015 | 17:08

Nie ma co narzekać. Graliśmy tak jak rywal pozwalał. 4:0 dobry wynik i podniesie morale. Nie ma co go przeceniać bo jest mało znaczący. Formy jeszcze nie ma u większości graczy, ale niektórzy wyglądają pozytywnie i siary nie robią. Jestem optymistą. 3 miejsce jest w zasięgu. Ja osobiście nie liczę na Scudetto, ale niepoprawnym optymistom mówię "dopóki piłka w grze i matematyka daje taką możliwość to who knows". Ważne że wygląda to lepiej niż 1 i 2 sezony temu. Dzięki za wstawione bramki w komentarzu - super sprawa!