Napoli 2-1 Inter

30 listopada 2015 | 20:21 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Napoli przerwało passę zwycięstw Interu i pokonało Nerazzurrich 2-1. Piłkarze z Neapolu mieli jednak dużo szczęścia bowiem w końcówce Inter grający w 10 (bez Nagatomo) mógł doprowadzić do remisu. Cdn

NAPOLI: 25 Reina; 2 Hysaj, 33 Albiol, 26 Koulibaly, 31 Ghoulam; 5 Allan, 8 Jorginho, 17 Hamsik; 7 Callejon, 9 Higuain, 24 Insigne.

Ławka: 1 Rafael, 22 Gabriel, 3 Strinic, 4 Henrique, 11 Maggio, 16 Valdifiori, 19 David Lopez, 20 Dezi, 21 Chiriches, 77 El Kaddouri, 94 Chalobah, 96 Luperto.
Trener: Maurizio Sarri

INTER: 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 25 Miranda, 24 Murillo, 55 Nagatomo; 13 Guarin, 17 Medel, 77 Brozovic; 22 Ljajic, 9 Icardi, 44 Perisic.
Ławka: 30 Carrizo, 5 Jesus, 6 Dodò, 8 Palacio, 10 Jovetic, 11 Biabiany, 12 Telles, 14 Montoya, 23 Ranocchia, 27 Gnoukouri, 83 Melo, 97 Manaj.
Trener: Roberto Mancini

Sędzia: Orsato
Asystenci: Manganelli, Meli, Di Liberatore, Mazzoleni, Celi

Komentarze: 18

czarnoniebieski

30 listopada 2015 | 20:28

boje sie o to, że icardi jest zbyt mało ruchliwy. jovetić by mógł brać rywali na plecy żeby zrobić miejsce, a byki w obronie albiol i koulibaly raczej są trudni do przejścia. cóż, forza

Jestem NOWY XD

30 listopada 2015 | 20:32

jak będzie miał kilka piłek w polu karnym icardi to moze być ciekawie :) ale to fakt icardi raczej nie weźmie na siebie obronców :) prędzej to ljajic będzie sie kiwał i bedzie wyprowadzał więcej akcji :) w ostatnich dwóch meczach grał wyśmienicie :)

30 listopada 2015 | 20:39

Ljajic - jedyny do klepy z przodu. Do tego wiatrak Perisic i dostawca nogi Icar. Nagatomo? - ze niby kontra, ale to Neapol będzie mieć 60% posiadania piłki, wiec wolałbym solidnego defensora. Brozo. ... grunt to wytrzymać pierwsze 30 minut na 0 . Potem można walczyc

30 listopada 2015 | 21:50

kurrrr no i znowu "źle nam się ułożył mecz.."

Lucas

Lucas

30 listopada 2015 | 21:53

Mój post na kilka minut przed meczem się sprawdził w 100%. Zawalony bramka i czerwo. Czas usiąść do stołu i przedłużyć kontrakt blaznowi, a Joveticia sprzedać za 4zl do Milanu.

30 listopada 2015 | 21:58

No w sumie trzeba Ci przyznać, że dobra analiza przedmeczowa, ale szkoda że się sprawdziła :)

juzek91

juzek91

30 listopada 2015 | 22:59

Czerwona kartka podziałała. Chłopaki pokazali wielkie cojones, napoli w drugiej połowie tylko się broniło. Jestem kompletnie zaskoczony tym co Inter potrafi wycisnąć, atak pozycyjny, szybki kontratak, sytuacje pod bramkowe i co najważniejsze- wysoki presing. W 80' minucie nasi potrafili podejść 4-5 zawodnikami do bramkarza uniemożliwiając krótkie rozegranie. Napoli w drugiej połowie zgasło i jedynie szkoda tej sytuacji Higuaina, kiedy to trafił do bramki. Mimo wyniku jestem zadowolony, gdyż grając połowe jednego mniej pokazali dobry futbol i mam nadzieje na utrzymanie takiego stylu gry. Końcowy powrót Babianego i dwa słupki to nawet Hollywood nie serwuje...

30 listopada 2015 | 23:00

KURWA NO NIE.

Krajan1

Krajan1

30 listopada 2015 | 23:02

Ależ szkoda że nie uratowali remisu, mimo to jestem dumny z drugiej połowy, brawo za wiare w siebie.

30 listopada 2015 | 23:13

Przepiękna druga połowa w naszym wykonaniu. Taki Inter chcę oglądać! Forza!

czelu

czelu

Niesamowita końcówka meczu , oby tak dalej

ciechan

ciechan

30 listopada 2015 | 23:25

icara za 40 mln z pocalowaniem reki bym oddal. za te pieniadze a nawet 80 % z nich przyszedlby pracus ,chociazby taki np.bacca. no ale icardi to pupil

1 grudnia 2015 | 00:42

Świetna postawa w drugiej połowie. Przegrali, ale wstydu swoim fanom nie przynieśli. Gdyby tak grali przez cały mecz, i w pełnym składzie... ale to futbol. Jak przegrywać, to w takim stylu (jak w drugiej połowie). Było blisko do skarcenia Napoli. Ten mecz to chyba odpowiedź dla mnie na pytanie: Guarin, Icardi, Nagatomo - ława.

Krajan1

Krajan1

1 grudnia 2015 | 01:01

Icardi jest spoko, ale tylko gdy ma rewelacyjne plecy, za niego jest potrzebny napastnik bardziej kompletny, który nawet i w obronie bedzie grał jak trzeba, taki który przysłuży sie bardziej drużynie bo on nawet kiwnąć dobrze nie potrafi. Opaska dla niego to czyste nieporozumienie. Tu jest potrzebny kapitan z krwi i kości np. Medel albo Handanovic już jest dla mnie bardziej poważniejszy a nie jakiś dzieciak co się bawi w kapitana.

Zamorano

Zamorano

1 grudnia 2015 | 06:48

W pierwszej połowie gra Napoli robiła duże wrażenie. Wydawać by się mogło, że czerwona kartka Nagatomo zakończy ten mecz, ale w przerwie Mancini świetnie poukładał te "klocki" i były sytuacje. Dla mnie Mancini to rewelacyjny strateg, który potrafi dopasować grę swojej drużyny pod rywala, w drugiej połowie zrobił to rewelacyjnie, a już mistrzowska była zmiana jaką dał Biabiany, który grał na całej długości środka boiska box to box. Pomimo pechowej porażki drużynie należą się brawa. W zimie potrzeba sprowadzić ze dwóch napastników, a Mauro sprzedać...