Mancini: Mecz był trudny

6 grudnia 2015 | 00:06 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Na pomeczowej konferencji prasowej, szkoleniowiec Nerazzurrich nie ukrywał zadowolenia ze zwycięstwa. - To było ważne, by odbić się po porażce z Napoli - mówił Roberto Mancini.

- Mecz był trudny. Nie wykorzystaliśmy wielu naszych szans, które mieliśmy w pierwszej połowie  - rozpoczął trener.

Następnie wypowiedział się o grze swoich podopiecznych. - Adem grał dobrze i jestem z niego zadowolony. Stać go na więcej, ale ma jeszcze wiele do poprawy. Mauro był nieobecny w dwóch z piętnastu naszych meczów. Dobrze jest wprowadzać zmiany, kiedy zawodnicy wiedzą, że każdy z nich może dostać szansę gry - skomentował.

Na koniec nie zabrakło również oceny pracy sędziów. - Jestem rozczarowany. Powinniśmy mieć uznaną bramkę w drugiej połowie. Nie skomentuję wyrzucenia z boiska D'Ambrosio - zakończył Mancini.