Oficjalnie: Palacio do 2017

8 stycznia 2016 | 13:19 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Rodrigo Palacio zostaje w Interze. Argentyńczyk podpisał dzisiaj nową umowę do końca czerwca 2017 roku.

- Nie ma nic takiego czym jest gra dla tego klubu. Jestem zadowolony i nie mogę się doczekać wielkich meczów w tym sezonie. Dziękuję Interowi i kibicom. - powiedział snajper

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 6

Lucas

Lucas 8 stycznia 2016 | 15:03   

Z jednej strony sentyment , ale to nie Fifa tylko klub i powinien odejść. Od momentu zawalenia setki w finale Mundialu na wagę złota stopniowo jego skille spadają. Jeśli mogę prosić to dopiszcie w tym news rzecz najważniejszą. Ile on zarabia? Hejterzy zaraz zaczną rzucać hasła dziadek itp. Przy znaczącej obniżce apanazy jako napastnik numer 3-4, który nie skarzy się na grzanie ławy to nie wygląda już tak źle.

piotrekn333

piotrekn333 8 stycznia 2016 | 15:13   

Lucas biorąc pod uwagę, iż skrzydłowi grają w pierwszej linii ataku to Palacio to raczej nr 5 albo i 6...moim zdaniem głupia decyzja, Palacio jest mega wolny,mało kreatywny,a jego plus to że umie przytrzymać piłkę i złapać faul...trochę mało jak na grę w klubie,który ma wrócić do top 10. Jakis czas temu skończyliśmy z sentymentami, trzymaniem graczy wypalonych zarabiających super kasę. Nie wiem ile RP teraz będzie zarabiał, ale mimo wszystko sprzedałbym go,czy poczekał ąz skończy mu się kontrakt, pomimo całej sympatii,bo naprawdę lubię gościa.

Luk

Luk 8 stycznia 2016 | 17:57   

Dobra decyzja. Po powrocie do pucharów będziemy potrzebować szerokiej kadry, a Rodrigo może łatać dziury na kilku pozycjach. W tym wieku i przy obecnej konkurencji co prawda zbyt wiele nie pogra, ale jeśli uratuje nam tyłki 2-3 razy na sezon, to już będzie coś.

Danilux

Danilux 8 stycznia 2016 | 18:05   

@piotrekn333 Palacio wolny? Nie zgadzam się, ale nawet jeśli to nadrabia to wyczuciem linii spalonego i wychodzeniem w tempo na pozycje. Jeśli jego zarobki zostały obniżone to ruch zdecydowanie na plus.

didinho

didinho 8 stycznia 2016 | 19:06   

i dobrze że zostaje, powinen grac w pierszym w składzie potrafi w ziąść cięzar gry na siebie

Lucas

Lucas 8 stycznia 2016 | 19:57   

Z innej beczki - Palacio w ostatnim sezonie swojej europejskiej kariery może wystąpić w Lidze Mistrzów. To jest niesamowite :) Życze mu tego z całego serca!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich