Pazzini: Inter stać na Scudetto, ale...

15 stycznia 2016 | 22:26 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

O obecnym Interze autorstwa Roberto Manciniego można powiedzieć sporo ciepłych słów, lecz ofensywa i skuteczność Nerazzurrich cały czas pozostawia wiele do życzenia. Mediolańczycy zdecydowanie ustępują pod tym względem bezpośrednim rywalom w walce o Scudetto.

Czy tacy gracze jak Icardi, Perisić, czy Ljajić będą w stanie doprowadzić Inter do tytułu mistrzowskiego? To pytanie na łamach Gazzetta dello Sport zadano byłemu napastnikowi czarno - niebieskich - Giampaolo Pazziniemu: 

- Bardzo lubię Icardiego. Bardzo dobrze się porusza i stwarza okazję do zdobycia gola. Perisić tworzy przestrzeń dla środkowego napastnika i dobrze drybluje, świetnie dogrywa i dysponuje mocnym strzałem. Ljajić posiada wizję gry i jest idealnym graczem dla kogoś takiego jak Icardi, który szuka pozycji. Czy Inter posiada atak na miarę Scudetto? Oczywiście, ale pod warunkiem, że ci gracze będą w stanie zdobyć 30 - 35 goli. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

Hagaen

Hagaen 16 stycznia 2016 | 00:22   

Icardi może będzie w tym roku 15 miał. Ljajića bym chciał obejrzeć bombardującego bramkę Atalany i innych klubów jak Ciagriniego - nie każdy GK będzie miał mecz życia, a wtedy możnaby wygrywać...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich