Wesprzyj wydanie książki o RONALDO

19 stycznia 2016 | 14:00 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Informacje serwisu

Ronaldo Luiz Nazario de Lima - wybitny napastnik, który w latach 1997-2002 przywdziewał barwy Interu Mediolan, być może doczeka się kolejnej swojej biografii i to w języku polskim! Aby tak się stało, niezbędne jest wsparcie dla tego pomysłu.

Autorem książki o słynnym Ronaldo, która być może ujrzy światło dzienne, jeżeli uda się zebrać niezbędne fundusze, jest Ziemowit Ochapski, który o sobie pisze:

- Mam 29 lat, nazywam się Ziemowit Ochapski i jeśli jesteś fanem sportu, to być może gdzieś już o mnie słyszałeś. Po godzinach publikuję na SportoweFakty.wp.pl, a w listopadzie 2013 roku nakładem wydawnictwa SQN ukazała się moja książka pt. "Carles Puyol - kapitan o sercu w kolorze blaugrana", będąca biografią legendarnego defensora FC Barcelony. Moje teksty dla SportoweFakty.wp.pl to obszerne, wielorozdziałowe życiorysy byłych i obecnych gwiazd sportu. Teksty te w większości spokojnie mogłyby się ukazać w wersji papierowej. Archiwum wszystkich tych mini-biografii można znaleźć na mojej stronie internetowej Ochapski.pl, a jedna z nich, "Ayrton Senna - król deszczu", została wydana w formie darmowego e-booka, który doczekał się ponad 30 tysięcy (!!!) pobrań w serwisie beezar.pl.

Aby książka została wydana, niezbędne jest zebranie funduszy, które autor pragnie zebrać za pośrednictem serwisu PolakPotrafi.pl. Jeżeli pragniecie wspomóc tę inicjatywę i przyczynić się do wydania tej książki, zachęcamy wystarczy wejść:

TUTAJ 

Serdecznie zachęcamy!!!

Serwis intermediolan.com jest partnerem medialnym książki i w przypadku jej wydania, nie zabraknie konkursu w którym do wygrania będzie wspomniana lektura!

Źródło: polakpotrafi / inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 3

Internaldo

Internaldo 19 stycznia 2016 | 15:33   

O, aż sie mordka cieszy :-)

ER_Grande_Nerazzurri

ER_Grande_Nerazzurri 19 stycznia 2016 | 17:58   

A dla mnie to sprzedajna świnia i nic nie będę pomagał.

JAWOR

JAWOR 20 stycznia 2016 | 15:02   

jak Ziemowit napisze osobny rozdzial o tym , ze Ronaldo biegal w barwach milanu celebrujac bramke szczelona Interowi , co swiadczy o nim ze jest kawal Huka po tym co Moaratti dla niego zrobil , to kopsne stowke .


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich