Sarri nazwał Manciniego "pedałem"

19 stycznia 2016 | 23:43 Redaktor: Loon Kategoria:Ogólna

Końcówkę meczu Interu z Napoli zdominowała awantura trenera Manciniego z prowadzącym ekipę Neapolu Sarrim.

Mancini wydawał się rozjuszony i - kto wie - gdyby nie interwencja Sylvinho, być może doszłoby do rękoczynów. W wywiadzie udzielonym po meczu Mancini wyjaśnił prasie, że sprowokowały go wyzwiska wykrzykiwane przez trenera Napoli.

Kiedy szkoleniowiec Interu podszedł do jednego z sędziów, usłyszał ze strony Sarriego pogardliwe wyzwiska odnoszące się do orientacji seksualnej (najbliżej temu do polskiego "pedała"). Mancini stwierdził, że tego typu okrzyki nie powinny mieć miejsca we współczesnym futbolu i w Anglii trener Napoli więcej nie postawiłby nogi na boisku. Podkreślił też, że Sarri jest znany we włoskiej piłce jako rasista.

Sarri przeprosił Manciniego w szatni, ale najwyraźniej to nie wystarczyło i szkoleniowiec Interu zdecydował się zrobić z wydarzenia problem na miarę społecznej dyskusji. 

Źródło: gazzetta.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

Guarin

Guarin 19 stycznia 2016 | 23:53   

Sarri PIES był pewny że wygrają bez problemu a tu JEB.FORZA MANCINI ROBERTO dla mnie jesteś czołówką światową choć czasami mam wrażenie że Smuda uczył cię zmian :)

Hagaen

Hagaen 20 stycznia 2016 | 08:35   

@up: hahah, komentarz dnia ;P

ER_Grande_Nerazzurri

ER_Grande_Nerazzurri 21 stycznia 2016 | 14:13   

Widzę cała rzesza obrońców "inności". Jednak pomyliłem się pisząc o zdrowym rozsądku użytkowników tej strony. Ale zostawmy ten temat, bo pisząc o zboczeniach w poście na temat Manciniego mam pewien niesmak.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich