Bonazzoli w Virtus Lanciano

22 stycznia 2016 | 23:43 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Były super strzelec Primavery Interu i utalentowany napastnik młodzieżowej reprezentacji Włoch, Federico Bonazzoli zmienił barwy klubowe. Nastolatek na zasadzie wypożyczenia z Sampdorii Genoa zasilił szeregi 2-ligowego zespołu Virtus Lanciano.

Talent napastnika na dobre rozbłysnął w barwach Primavery Interu. Udane występy w drużynie młodzieżowej pozwoliły mu zadebiutować w pierwszym zespole. Ostatecznie zaliczył 9 oficjalnych występów.

Zimą 2015 roku Bonazzoli przeniósł się do Sampdorii Genoa na zasadzie wypożyczenia, które przerodziło się później w transfer definitywny. Zderzenie z dorosłą piłką na poziomie Serie A póki co drastycznie zweryfikowało umiejętności piłkarza.

Bonazzoli nie przebił się w zespole ze Stadio Luigi Ferraris i otrzymał szansę na przebicie się w 18 zespole Serie B.  

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

Guarin

Guarin 23 stycznia 2016 | 00:02   

Chłopie to ja ci nadaje przydomek BonaGol a ty mi takie jaja robisz?Federico rozumiem że Sampa to były za wysokie progi ale jak w tej Serie B nie pokażesz dobrej piłki to się strasznie wkurwię.FORZA BonaGol

Hagaen

Hagaen 23 stycznia 2016 | 07:50   

Spokojnie Guarin, też mnie braki wejścia młodych jak w Barcelonie wkurzają, ale myślę, że czasem tak musi po prostu być. Pogra sezon czy 2 w Serie B i może sobie przypomni jak to jest mieć ten pazur.

Darkos

Darkos 23 stycznia 2016 | 10:49   

Coś ta nasza utalentowana młodzież nie jest taka utalentowana jak myśleliśmy. Albo grzeją ławę, albo błąkają się po niższych ligach. Szkoda. Myślałem że ten chłop naprawdę się przebije

Loon

Loon 23 stycznia 2016 | 22:50   

ja nadal w niego wierzę

turbocygan

turbocygan 24 stycznia 2016 | 13:37   

Zasługa betonowej serie A ;)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich