Moratti: Rozumiem rozczarowanie fanów

3 lutego 2016 | 00:21 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Dziennikarze Rai Sport o skomentowanie ostatnich tygodni w wykonaniu Interu Mediolan poprosili Massimo Morattiego:

- W obecnym Interze nie brakuje pozytywów i negatywów. Te drugie właśnie wychodzą na światło dzienne. To oczywiste, że fani są rozczarowani. Ja również. Mancini to poważny człowiek i radziłbym mu, aby wykorzystał cały swój profesjonalizm. Zarówno Scudetto, jak i Liga Mistrzów pozostają jeszcze osiągalne.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 7

Drakon

Drakon 3 lutego 2016 | 00:25   

Hahaha, ten to ma wyobraznie... Chcialem tylko przypomniec ze tych rozczarowan by nie bylo gdyby nie polityka przepierdalania kasy i slepa wiara w ludzi typu M. Branca, panie prezesino..

Internaldo

Internaldo 3 lutego 2016 | 00:27   

Ta drużyna i Scudetto? Z całym szacunkiem Moraś ale to jest raczej nieosiagalne. Tak w ogóle to wróć i zasiądź za sterem bo czy to z Tobą czy bez jeśli chodzi o aspekt sportowy nadal wypadamy blado mimo totalnego przebudowania zespołu. A zdecydowanie wolę Ciebie niż Pana Thohira. Forza Moratti!

Nightmare

Nightmare 3 lutego 2016 | 00:57   

Akurat Thohir i jego podejście ,,biznesowe'' to była dla nas jedyna szansa na wyjście z tego bagna które pozostawil po sobie pan Moratti Internaldo wiec tu się nie zgodze tylko wina lezy po stronie Manciniego i piłkarzy. Mancini nie potrafi zmotywować piłkarzy, po za tym nie ogarnia kwestii taktycznych (kto rotuje na 22 spotkania 20 razy zawodnikami ?) z reszta po zachowaniu samego zainteresowanaego widać ze stracil kontrole nad tym co się dzieje w szatni i poza nia ; a co się tyczy zawodnikow to jak widze ich zaangażowanie (nie wszyscy) np. brozovica który podaje do piłkarza Milanu jak do swojego a później wymachuje lapami na wszystkich dookoła to się rz**ac chce ot tyle

HeyaMakumba

HeyaMakumba 3 lutego 2016 | 12:17   

Moratti wróć ? Nieeee !!!! Z całym szczunkiem do Massimo, a mam go bardzo bardzo bardzo wiele i jestem mu wdzięczny za wszystko. Cieszę się, że w końcu zdobył się na to i podał pałeczkę komuś dalej i że jest to właśnie Thohir. Który właśnie odbudowuje ten klub. O różnicy pomiędzy oboma panami świadczy chociażby ta wypowiedź oderwana od chmury ;)

wadek88

wadek88 3 lutego 2016 | 15:42   

Jeśli chodzi o Massimo Morattiego to ma on bardzo duży problem. Jest człowiekiem, który ma duży problem z rozgraniczeniem przyjaźni i biznesu. Podpisywanie i przedłużanie niekorzystnego kontraktu sponsorskiego z firmą Pirelli, której właścicielem jest najlepszy przyjaciel Massimo i jednocześnie jeden z udziałowców Marco Tronchetti Provera.Przecież nie odmówi przyjacielowi chociażby inny sponsor zaproponował 15 mln euro za sezon. Drugim przyjacielem, z którym nie był w stanie się rozstać nasz prezes to Marco Branca. Niestety taka polityka rzadko kiedy wychodzi na dobre. Na szczęście nasz nowy prezes Erick wziął się ostro za porządki. Pozdrawiam wszystkich Interistów. FORZA INTER ! ! !

nwk

nwk 3 lutego 2016 | 17:17   

Szedł od ściany do ściany, ale sukces osiągnął, więc więcej szacunku, a krytykę sobie w buty wsadźcie.

wadek88

wadek88 3 lutego 2016 | 18:33   

Krytyka wcale nie jest wyrazem braku szacunku.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich