Eder: Życzę dobrze Ranieremu

8 lutego 2016 | 23:09 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Nowy nabytek Interu Mediolan wierzy, że Inter Mediolan wciąż ma szansę na wywalczenie w tym roku Scudetto.

Nerazzurri zremisowali w ostatnim meczu przeciwko Hellas Veronie 3-3 i sytuacja w tabeli zrobiła się znacznie gorsza niż jeszcze miało to miejsce kilka tygodni temu. Wpływ na to miały także inne potknięcia Nerazzurrich.

- Nadal pozostajemy pozytywnie nastawieni i patrzymy w przyszłość. Przed nami ważny mecz w niedzielę i wciąż do zdobycia wiele punktów licząc od dziś do końca sezonu. To normalne, że mecz ocenia się po wyniku, ale Inter wiele więcej okazji stworzył przeciwko Hellas i mogliśmy osiągnąć znacznie więcej.

- Pracujemy nad grą przy stałych fragmentach, ponieważ trener Mancini powiedział, że nie możemy w ten sposób tracić bramek.

- Mamy wiele punktów, ale trenujemy, więc rezultaty przyjdą. Juventus i Napoli faworytami? Oni trochę odjechali i różnica jest spora. Kiedy oni mieli problemy na początku, Inter latał, teraz my mamy problemy. Kto wie czy to się nie powtórzy teraz.

Eder bliski był przejścia do Leicester City prowadzonego przez Claudio Ranieriego, ale wybrał Inter:

- Dziękuję Ranieriemu, to prawda, że rozmawialiśmy. Cieszą mnie jego słowa, ale nie byłoby i łatwo zaaklimatyzować się w Anglii. Kiedy usłyszałem o zainteresowaniu Interu, natychmiast zaakceptowałem ofertę.

- Życzę dobrze Ranieriemu, ponieważ to wielka postać i trener. Mam nadzieję, że wygra Premier League.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 1

Hagaen

Hagaen 11 lutego 2016 | 21:00   

Tak, CR demonem PR... wymiata wszystko i wszystkich, puf puf puf!. #ClaRa-wróć.... ta jasne.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich