Telles: Mecz z Fiorentiną będzie kluczowy

10 lutego 2016 | 23:09 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Alex Telles nie ma wątpliwości, że niedzielne starcie z Fiorentiną będzie miało kluczowy wpływ dla układu tabeli i walki o kwalifikację do przyszłorocznej Champions League. Brazylijczyk po dzisiejszym treningu rozmawiał z reporterem Inter Channel:

- Mecz z Fiorentiną będzie decydujący. Jesteśmy punkt za nimi, dlatego udamy się do Florencji z myślą o wygranej. To bardzo ważne, aby starać się na boisku odwrócić niekorzystną tendencję, poprawić się i zwyciężyć. Dobrze przepracujemy tydzień i postaramy się wykonać wszystko o co poprosi nas trener Mancini.

- Wspólnie z Nagatomo musimy częściej atakować i posyłać więcej dośrodkowań. To odpowiada mojej charakterystyce. My Brazylijczycy musimy jednak bardziej skupiać się na defensywie, która jest tak ważna tutaj we Włoszech. Taktyka wymaga większej uwagi.

- Cieszę się, że w klubie jest tak wielu Brazylijczyków. To pomaga nam w lepszym zrozumieniu na boisku. Wiele się od nich uczę, głównie od Juana Jesusa który jest w klubie już od 4 lat.   

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 3

Guarin

Guarin 10 lutego 2016 | 23:25   

Kluczowy?ku.. nie sądzę

Darkos

Darkos 11 lutego 2016 | 20:35   

Albo wreszcie wyjdziemy z dołka, albo zejdziemy jeszcze bardziej na dno. Jestem pesymistą więc więcej nie napiszę...

Hagaen

Hagaen 12 lutego 2016 | 20:34   

No a ja uważam, że ma rację. Kluczowy w kontekście przełamania i W MIARĘ KOMFORTOWEJ RESZTY SEZONU POD WZGLĘDEM tego, że nie będzie to gonitwa, no i z powodu miejsca Fiory w tabeli.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich