Inter wciąż liczy na pieniądze za Alvareza

11 lutego 2016 | 07:08 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Choć sytuacja zawodnicza Ricardo Alvareza została już dawno wyjaśniona, Inter wciąż zamierza walczyć o należne pieniądze.

Przypomnijmy, że przy wypożyczaniu Argentyńczyka do Sunderlandu, Inter zawarł punkt mówiący o tym, że w przypadku utrzymaniu się tej drużyny w Premier League, wykupi ona Alvareza za 10,5 miliona euro. Mimo utrzymania, Anglicy postanowili nie płacić, twierdząc że piłkarz zbyt długo się leczył. "Ricky" przez kilka miesięcy nie wiedział do którego klubu faktycznie należy, co w połączeniu z kontuzją dało długi rozbrat z piłką. Ostatecznie Fifa anulowała jego umowę i jako wolny zawodnik mógł podpisać kontrakt z Sampdorią.

Wkrótce Fifa wyda kolejny werdykt, tym razem w sprawie pieniędzy. Inter zarówno jak Sunderland pozostają nieugięci, Nerazzurri są przekonani, że prawo leży po ich stronie i z optymizmem czekają na wyrok.

Źródło: sempreinter

Polecane newsy

Komentarze: 4

Loon

Loon 11 lutego 2016 | 07:27   

Kompletnie nie rozumiem na co liczy Sunderland. Chyba renoma Marco Branki uderzyła im do głowy, ale jego już tu nie ma :))

Guarin

Guarin 11 lutego 2016 | 09:27   

Ausilio kłamczuszek

Darkos

Darkos 11 lutego 2016 | 20:39   

To się wydaje tak oczywisto głupie, że musi być jakieś drugie dno...

Hagaen

Hagaen 12 lutego 2016 | 20:18   

@Darkos - to samo pomyślałem. Coś jest na rzeczy, bo aż ciężko uwierzyć, że Sunderland ma takich kretynów w zarządzie...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich