Kolejna bezsensowna porażka

14 lutego 2016 | 19:47 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Inter przegrał wyjazdowy mecz z Fiorentiną 2-1 po golach Valero i Babacara oraz jednym trafieniu dla Interu autorstwa Brozovića.

Nie jest dobrze. Nerazzurri odnoszą dzisiaj kolejną porażkę w sezonie. Mecz z Fiorentiną był okazją do przeskoczenia na 3. miejsce w tabeli. Okazję tę jednak wykorzystała Fiorentina, pokonując Inter 2-1 dzięki bramce Babacara w doliczonym czasie gry.

Wcześniej to jednak Inter prowadził w meczu i stało się to w 26. minucie pierwszej połowy, kiedy piłkę w pole karne do Palacio zagrał Kondogbia, Argentyńczyk świetnie odegrał do środka na wbiegającego Brozovića, króry bezbłędnie umieścił piłkę w siatce. Bramka dodała wiary Interowi, który nie potrafił pójść za ciosem i podwyższyć wynik na 2-0.

O tym jak zdradliwe jest prowadzenie tylko 1-0 przekonaliśmy się w 59 minucie, kiedy po wrzutce w pole karne, głową do siatki piłkę skierował Borja Valero.

W doliczonym czasie gry po zamieszaniu w polu karnym, wynik meczu na 2-1 ustalił Babacar.

Po meczu Inter ogłosił ciszę medialną, zaś walka o upragniony cel: grę w Lidze Mistrzów w kolejnym sezonie, staje się coraz trudniejszy w realizacji. Zwłaszcza, że oprócz sytuacji w tabeli, cierpi morale zawodników, którzy stracili pewność siebie jaką imponowali w pierwszej części sezonu.