Kłopoty kadrowe przed starciem z Romą

13 marca 2016 | 20:19 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Najbliższy mecz z Romą będzie miał decydujące znaczenie w pościgu Nerazzurrich za miejscem gwarantującym start w eliminacjach do Champions League.

Wygrana zmniejszy stratę do Rzymian do ledwie dwóch oczek i natchnie podopiecznych trenera Manciniego przed decydującą częścią sezonu. Porażka praktycznie pogrzebie już szansę Nerazzurrich.

Szkoleniowiec Interu ma nie lada ból głowy przed tym spotkaniem. Od jakiegoś czasu z kontuzją mięśniową zmaga się Stevan Jovetić i jego powrót na Romę stoi pod sporym znakiem zapytania. Po meczu z Bolonią na liście kontuzjowanych dołączył do niego Mauro Icardi. Jakby tego było mało absencja za nadmiar żółtych kartek czeka także Rodrigo Palacio.

Pole manewru w ofensywie będzie więc poważnie ograniczone. 

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 4

Guarin

Guarin 13 marca 2016 | 23:02   

Kłopoty to nasza specjalność damy radę

Daniello

Daniello 14 marca 2016 | 16:48   

Dziękować Bogu za Perisica w formie i kupno Edera (na coś się przyda) :D Do tego Biabiany :) Jak na obecny Inter nie jest źle. Pamiętacie czasy Rocchiego? Jak wszyscy nałapali kontuzje i nasi już chcieli brać Carewa :D Wtedy z cztery czy pięć kolejek graliśmy na przemian Rocchi, Forte, Garritano :D Teraz to pikuś. Może nawet na Romę wystarczy :)

Darkos

Darkos 14 marca 2016 | 18:22   

Bimbał da sobie radę. Może Eder też się akurat odblokuje i będzie cacy ;)

cichy310

cichy310 15 marca 2016 | 20:20   

Powinni sie cieszyc ze Rodrigo nie zagra sa lepsi


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich