Piłkarze po meczu

20 marca 2016 | 22:37 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Jonathan Biabiany:

- Wszyscy pracujemy dla dobra zespołu i dajemy z siebie 100%. Właśnie tego wymaga od nas trener. Myślę, że dzisiejszy występ udowodnił, że stać nas na zdobycie trzeciego miejsca. Nie powinniśmy interesować się wynikami Romy. Jeżeli wygramy wszystkie mecze, aż do końca sezonu to osiągniemy swój cel. Jeśli będziemy prezentować się na miarę naszych możliwości to jesteśmy w stanie tego dokonać.

Danilo D'Ambrosio:

- Roma to klasowy rywal grający bardzo atrakcyjną piłkę. Myślę, że na ich tle rozegraliśmy dobre spotkanie. Jesteśmy nieco rozczarowani, ponieważ gol dla rywali padł po kiksie Edina Dżeko. Zaprezentowaliśmy się bardzo korzystnie biorąc pod uwagę serię zwycięstw Romy w ostatnim czasie.

- Największa siła rywali to ofensywne trio i środek pomocy. Byliśmy na nich jednak dobrze przygotowani i każdy dał z siebie wszystko. Jeżeli w każdym meczu będziemy grać tak jak dzisiaj to trzecie miejsce jest w naszym zasięgu.

Joao Miranda:

- Opaska kapitańska Interu to dla mnie zaszczyt szczególnie, że w przeszłości nosiło ją wielu wspaniałych graczy. Za nami trudny mecz, ale zagraliśmy dobrze. Niestety w końcówce straciliśmy bramkę jednak taki jest futbol. Musimy pracować teraz jeszcze ciężej i zrobić wszystko, aby w kolejnym meczu na własnym stadionie odnieść zwycięstwo. 

- Roma to fantastyczny zespół z napastnikami najwyższej klasy. Ciężko ich powstrzymać, ale defensywa zagrała dziś bez zarzutu. Wielka szkoda, że nie udało nam się do samego końca zachować czystego konta. To cenny punkt, który pozwala nam zachować dystans do rywali. Do końca sezonu pozostało jeszcze sporo spotkań.

Adem Ljajić:

- Końcowy rezultat jest ciężki do przyjęcia, bo przez 85 minut graliśmy bardzo dobrze. Mogliśmy wygrać i zbliżyć się do Romy na zaledwie 2 pkt., ale rywale zdobyli bramkę z niczego. Niemniej musimy pamiętać, że zremisowaliśmy z bardzo mocnym zespołem i to na jego stadionie.

- Jesteśmy sfrustrowani z powodu punktów straconych w styczniu i lutym. Nie spodziewaliśmy się takiego tąpnięcia, ale taki jest futbol. Pozostało jeszcze sporo spotkań i wszystko jest w naszym zasięgu. Znowu gramy na miarę naszych możliwości. Wszystko zaczęło się od meczu z Juventusem. Grając w ten sposób możemy rywalizować z każdym zespołem. Kilka drużyn mierzy w trzecią lokatę. Mamy nadzieję, że to my znajdziemy się na podium. To nasz cel.

- Powrót do stolicy zawsze jest przyjemny. Kocham to miasto i wciąż mam tu wielu przyjaciół. Udzielały mi się emocje, ale wraz z pierwszym gwizdkiem myślałem już wyłącznie o meczu i starałem się pomóc moim kolegom z drużyny. Szkoda, że nie wygraliśmy, ale sądzę, że zagraliśmy naprawdę dobrze.

- Mam nadzieję, że pozostanę w Interze na dłużej. Nie zależy to jednak ode mnie. Skupiam się wyłącznie na potwierdzaniu swoich umiejętności na treningach i kolejnych meczach. O przyszłości pomyślimy po zakończeniu sezonu.

Ivan Perisić:

- Możemy być zadowoleni ze swojej postawy. Rozegraliśmy naprawdę dobry mecz przeciwko topowej drużynie. Musimy pozostać na tym poziomie, także w ostatnich 8 spotkaniach.

- Znalazłem wolną przestrzeń, Brozović mnie dostrzegł i posłał mi fantastyczne podanie. Musiałem szybko zdecydować się na strzał, ponieważ obrońca mnie doganiał.

Juan Jesus:

- Dobrze weszliśmy w mecz przeciwko rywalowi, który w ostatnim czasie wygrywał większość ze swoich spotkań. Chcieliśmy wygrać, objęliśmy prowadzenie dlatego wielka szkoda, że nie udało nam się dowieźć go do końca.

- Teraz przed nami 8 kolejnych finałów. Zgadzam się z trenerem. Musimy dać z siebie wszystko, ciężko pracować i walczyć o zwycięstwo w każdym meczu. Dobrze zaczęliśmy ten sezon i przez pewien czas byliśmy liderami, więc myślę, że stać nas na zajęcie 3 miejsca i powrót do Ligi Mistrzów.

- Wygrana z Juventusem była kluczowa. Rozegraliśmy znakomite spotkanie i odzyskaliśmy zaufanie i pewność siebie. Musimy to kontynuować. 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich