Pozostali piłkarze po meczu

24 kwietnia 2016 | 09:22 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Pomeczowe wypowiedzi pozostałych piłkarzy:

Eder:
- To był nasz dobry występ i stworzyliśmy wiele okazji do gola. Nie martwiłem się nie strzelaniem. Pracowałem dalej w ten sam sposób odkąd przyszedłem. Wiem co potrafię. Po zakończeniu sezonu będę myślał o Euro. W Interze jest wielu dobrych napastników, każdy jest równie dobry. Trener nam pokazywał, że potrzebuje nas wszystkich gotowych do wejścia, chciałbym zadedykować mojego gola kolegom.

- Grałem prawie wszędzie w formacji 4-2-3-1 i czuję się komfortowo gdziekolwiek. Łatwo się gra, jeśli obok masz wielu dobrych piłkarzy. Przybyłem tutaj niedawno i nie myślę o zmianie klubu.

Juan Jesus:
- Udinese to bardzo dobry zespół, a Thereau i Zapata byli bardzo groźni z przodu. Sprawili nam sporo problemów. Cieszy mnie gol Edera, mam nadzieję że teraz będzie strzelał więcej. Zagraliśmy dobrze, teraz zostały trzy mecze i spróbujemy zdobyć możliwie najwięcej punktów. Cieszy mnie gdy mogę pomóc zespołowi, jako stoper lub gdziekolwiek. Kontuzja? Nic poważnego, przebiegłem sprintem 60 metrów i poczułem lekkie ukłucie, to wszystko.

Jeison Murillo:
- Postaramy się tak grać do końca sezonu. Nie pozwoliliśmy, by szybko stracony gol na nas wpłynął. Thereau strzelił świetnego gola i nawet trener przyznał, że to była świetna akcja i wykończenie. My jednak mieliśmy czas by to odrobić i wykonać swoją pracę. Kocham Inter i cieszy mnie pobyt tutaj, więc chcę pozostać.

Joao Miranda:
- Cieszy mnie zwycięstwo mimo szybko straconego gola, którego nie było łatwo odrobić przeciwko drużynie takiej jak Udinese, która dobrze się broni. Chcemy wygrać każdy mecz i jeśli będziemy ciężko pracować, możemy wywalczyć maksimum punktów w pozostałych meczach. Graliśmy dobrze też dobrze w Genui, ale dziś mamy inny rezultat. Musimy też podziękować Samirowi, że nas uratował w końcówce. Cieszy mnie też gol Edera, bo na niego zasłużył.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich