Cordoba: Inter jest w moim sercu

3 maja 2016 | 12:56 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Mecz z Lazio uświetnił swoją obecnością Ivan Cordoba. Były piłkarz ocenił ostatni mecz Interu i wspomniał o ewentualnych zmianach w ekipie Nerazzurrich.

Na początku Cordoba ocenił sytuację przy pierwszej straconej bramce podczas meczu z Lazio. - Takie błędy zdarzają się w sezonie. Być może obrońca mógł lepiej zareagować, ale łatwo jest mówić... Myślę, że pierwsza stracona bramka jest wynikiem słabej gry całej obrony. Na początku sezonu defensywa funkcjonowała bardzo dobrze. Wszystko jednak wskazuje na to, że muszą jeszcze dużo pracować - wyjaśniał były piłkarz.

- Murillo? Pokazał, że jest charakterny i może być wielkim zawodnikiem. Ma jednak świadomość, że musi się wiele nauczyć. W swoim pierwszym sezonie pokazał się z jak najlepszej strony, więc fani dużo od niego oczekują. W kolejnym sezonie będzie musiał potwierdzić swoją dobrą dyspozycję - powiedział Cordoba.

Następnie Cordoba został zapytany o ewentualny powrót do Interu, ale w roli dyrektora. - Nie wiem... Jeżeli będę mógł w ten sposób pomóc klubowi, to jak najbardziej. Inter jest w moim sercu. Cieszę się, że mogłem być częścią tej drużyny. Życzę klubowi jak najlepiej - skomentował Kolumbijczyk.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

Guarin

Guarin 3 maja 2016 | 17:44   

szkoda że Murillo nie będzie miał szansy być tyle lat z nami co Ty

Hagaen

Hagaen 4 maja 2016 | 22:30   

@up - byłoby świetnie. Uwielbiam takich piłkarzy, którzy za młodu przychodzą i zostają na lata... wspaniałe to jest.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich