Ivan Zamorano: Interowi brakuje ciągłości

20 maja 2016 | 11:12 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Lubiany i ceniony przez kibiców Interu były napastnik naszego klubu, Ivan Zamorano wypowiedział się na temat zakończonego sezonu.

- Inter musi znaleźć odpowiedni kształt by być mistrzem. Wydaje się, że czasu jest niewiele a wciąż w tej drużynie brakuje odpowiedniej mądrości, z technicznego punktu widzenia. Takiej, która dałaby możliwość spojrzenia na wyższe cele. Na przykład jeśli spojrzymy na Juvem oni mają pewną ciągłość przez cały sezon. Inter miał zbyt wiele wzlotów i upadków, raz pod wozem, raz na wozie, a na koniec w środku. Brakuje równowagi i ciągłości, a jeżeli to będzie, to Inter będzie mógł walczyć z każdym. Banega? To zawodnik, który może być bardzo ważny. Jest w Interze kilka osób, które mogą grać na tej pozycji, ale to Banega może okazać się tym najważniejszym i najbardziej przydatnym.

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 2

Internazionalista

Internazionalista 20 maja 2016 | 11:14   

ameryki nie odkrył, wszyscy wiedza ze nam przede wszystkim brakuje mądrych i przemyślanych ruchów czy to transferowych czy nawet trenerskich

Hagaen

Hagaen 21 maja 2016 | 23:43   

@UP - dokładnie, nie jest to myśl odkrywcza. Brak regularności, a ja śmiem twierdzić, że to wina ciągłych braków jakościowych, spotęgowanych rotowaniem tego co było dobre.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich