Leonardo: Simeone z Interem łączy silna więź

26 maja 2016 | 10:37 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Na charytatywnej imprezie zorganizowanej wspólnie przez Javiera Zanettiego i Andreę Bocellego nie mogło zabraknąć znanych postaci ze świata futbolu.

Jednym z gości był Leonardo. Były szkoleniowiec Nerazzurrich mówił o swoich typach przed sobotnim finałem Champions League i szansach na powrót Diego Simeone do Interu:

- Nie będę oglądał finału, ponieważ w tym czasie zabieram syna do Werony na koncert Adele. Nie będę nikomu w szczególności kibicował, ale moim zdaniem wygra Atletico. W finale może wydarzyć się wszystko, niemniej wierzę, że nadszedł ich czas.

- Można by zapisać wiele stron o tym co złego dzieje się w Milanie. Jeśli chodzi o Inter to uważam, że powrót Diego Simeone jest możliwy, ponieważ łączy go z tym klubem silna więź. 

- To mógłby być projekt na przyszłość. Kiedy ktoś jest tak silnie emocjonalnie związany z jakimś klubem to wzrasta w nim pragnienie powrotu.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 1

Wujcio Dobra Rada

Wujcio Dobra Rada 27 maja 2016 | 14:38   

nie przesądzacię trochę? Za dużo to no w interze nie pogral a traktujacię im jak drugiego zanettiego. tak czy tak naród są szansę że pojawi się w interze w najbliższym czasie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich