Negredo: Inter? Były rozmowy, ale...
Alvaro Negredo to najnowszy kandydat do zasilenia ofensywnych szeregów Interu Mediolan. Piłkarz potwierdza chęć zmiany barw klubowych, ale daleki jest od potwierdzenia plotek łączących go z zespołem Roberto Manciniego:
- Moje oczekiwania wobec Valencii nie zostały spełnione i nie jestem jedyną osobą w klubie, która tak myśli. Fakt, że mając pieniądze klub nie awansował do europejskich pucharów bardzo boli.
- Pragnę kontynuować grę w jednej z czołowych lig, dlatego pomimo oferty z Jiangsu nie zamierzam przenieść się do Chin. Będziemy spokojnie analizować rynek i podejmiemy najlepszą możliwą decyzję.
- Wiem, że mój agent spotkał się z przedstawicielami Interu i Milanu, ale na ten moment to tylko plotki.
Źródło: football-italia.net
Guarin
26 maja 2016 | 20:57
za psie pieniądze może przyjść
Sylvvek
27 maja 2016 | 10:26
dla mnie był i będzie zawsze solidnym zawodnikiem. Na pewno więcej będzie z niego pożytku niż z Palacio
Reklama