Mazzarri obserwuje Santona i Jesusa

28 maja 2016 | 19:13 Redaktor: inv3rse Kategoria:Transfery

Walter Mazzarri po niedawnym objęciu posady trenera w angielskim Watford zaczął już szukać wzmocnień na kolejny sezon. Wsród potencjalnych kandydatów znaleźli się obrońcy Interu - Juan Jesus i Davide Santon.

Włoski szkoleniowiec, który miał okazję pracować w Interze w sezonie 2013/2014, zainteresowany jest sprowadzeniem do swojego nowego klubu wspomnianych wyżej piłkarzy. Jako że będąc we Włoszech zdążył poznać możliwości 25-letnich zawodników, chętnie rozpocząłby budowę składu właśnie od tej dwójki. Swoje zainteresowanie ewentualnym transferem wyraził też inny zespół z Premier League, Crystal Palace.

Nieoficjalnie mówi się, że zarówno Juan Jesus jak i Santon nie znajdują się w planach Roberto Manciniego na przyszły rok i ich odejście wydaje się prawdopodobne.


Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 6

yoda79

yoda79 28 maja 2016 | 19:19   

Typowy beton macar :D Santon i JJ to jego poziom, niech ich bierze.

Piter

Piter 28 maja 2016 | 20:22   

Może to i dobrze, obydwu lubię, szczególnie JJ i teraz jestem wiernym kibicem Watford ze względu na trenera Waltera.
Santon jak Santon, poziom stabilny, ale JJ to ciągle zajebisty obrońca, tylko problem jest w tym, że ciężko się gra jak się praktycznie nie gra, jeśli wiecie co mam na myśli.

MrBlue

MrBlue 29 maja 2016 | 00:54   

Rozumiem Piter, to samo było z Tellesem, Ljajiciem i Joveticiem. To super gracze ale jak się nie gra to często nie wychodzi ale takiego parodystę na ławce trenerskiej mamy i musimy się z nim męczyć. Walter tak naprawdę nigdy nie dostał szansy w tym klubie i środków na transfery jakie np. ma teraz sabotażysta.

Guarin

Guarin 29 maja 2016 | 09:45   

Ty sam kurwa jesteś sabotażystą trolu

Sylvvek

Sylvvek 29 maja 2016 | 10:42   

Wyciągnijmy za tą dwójkę jakieś 12-14mln i będzie dobrze !!

Daniello

Daniello 29 maja 2016 | 13:08   

Niech bierze Yuto, Santona, Ranocchie, Melo, Edera, bo to piłkarze adekwatni do poziomu jego trenerskich umiejetnosci i niech spierdala pijawka jedna. A zapomniałem, niech bierze z Brazylii swojego ulubionego wingbacka Jonathana i na podbój Premier League :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich