CdS: Jovetić wśród nazwisk na liście transferowej

6 czerwca 2016 | 17:18 Redaktor: inv3rse Kategoria:Transfery

Corriere dello Sport donosi, że podczas zbliżającego się mercato możemy spodziewać się kilku istotnych roszad w składzie. Na liście transferowej Interu znalazł się między innymi Stevan Jovetić.

Pomimo faktu objęcia zespołu przez giganta finansowego z Chin, Nerazzurri w dalszym ciągu szukają możliwości zarobienia na sprzedaży swoich obecnych zawodników. Włoskie media podają, że na liście transferowej pojawił się ostatnio Jovetić, który najwyraźniej nie znajduje się w planach trenera Manciniego na najbliższy sezon.

Oprócz reprezentanta Czarnogóry w kolejce do odejścia możemy znaleźć Santona, Juana Jesusa, Ranocchię, Dodo, Brozovića oraz Murillo. Władze klubu liczą na solidny zastrzyk gotówki z tych transferów, które przeznaczą na nowe wzmocnienia. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 10

Guarin

Guarin 6 czerwca 2016 | 17:20   

Powinien zostać grać w piłkę potrafi

Piter

Piter 6 czerwca 2016 | 17:35   

Mansini ty psycholu, weź sobie synka najlepiej do drużyny a nie pastwisz się piłkarzami, którzy coś grają.
Który to już piłkarz na jego czarnej liście? Ja nie wybaczę temu makaroniarzowi sytuacji z Osvaldo, przez niego odszedł prawdziwy mistrz.

Guarin

Guarin 6 czerwca 2016 | 17:52   

Osvaldo to sam się wyeliminował drogi kolego trochę więcej obiektywizmu

Loon

Loon 6 czerwca 2016 | 19:02   

Grał bardzo dobrze, ale poza kilkoma bramkami na początku sezonu mało z tego wynikało. Kompletnie nie rozumiał się na boisku z Icardim. Bardziej będzie mi szkoda Ljajicia, który miał zdecydowanie najwyższy współczynnik kluczowych podań w drużynie.

Wiktor

Wiktor 6 czerwca 2016 | 19:05   

Murillo na liście? Załamka

Chrisu

Chrisu 6 czerwca 2016 | 19:44   

Murillo i Jovetić nie powinni odchodzić bo kogo oni sprowadzą? co z przodu znowu 3 sezon będzie liczenie na Icardiego?

Lethal Doze

Lethal Doze 6 czerwca 2016 | 21:04   

Mogą sprzedać wszystkich z wymienionych ale niech zostawią Murillo (edycja 2016.06.06 21:05 / Lethal Doze)

MrBlue

MrBlue 6 czerwca 2016 | 23:07   

sprzedać tych wybitnych babolarzy jeden nie umie przyjąć piłki i kiwa się sam ze sobą a drugi nie wie jak kopnąć piłkę albo ją odebrać w polu karnym

Prolapsus Ani

Prolapsus Ani 7 czerwca 2016 | 01:03   

Niech mi proszę, ktoś mądry wytłumaczy, jak małemu dziecku: Skoro klub został objęty we władanie przez nieprzyzwoicie bogatych Chińczyków, jako że mają oni szerokie pole manewru w lawirowaniu wobec zasad FFP (wspomniane jakiś czas temu "wypożyczenia"), to PO JAKĄ CHOLERĘ mamy pozbywać się jednego z najlepszych piłkarzy w klubie, a mianowicie Murillo?!?!?!?!

Maciej Pawul

Maciej Pawul 7 czerwca 2016 | 03:51   

Obstawiam, że kogoś poszukają za Murillo. W domyśle - jeszcze lepszego. Jovetica mogę przeżyć, podobna sytuacja, nie od dziś słychać, że są przymiarki do wzmocnień z przodu, poczekajmy do końca mercato, bo wiele wskazuje na duże zmiany. Wylatują piłkarze według klucza: najbardziej nierównych występów.