Wywiad z Javierem Zanettim

6 lipca 2007 | 16:00 Redaktor: Rizzo Kategoria:Wywiady

Przed jutrzejszym meczem z Newcastle, Javier Zanetti udzielił krótkiego wywiadu.

Jakiego typu gry spodziewacie się po drużynie Newcastle?

Oni są we wspaniałej formie w obecnym momecie, zajmują trzecie miejsce w lidze. Przyjadą zagrać swój mecz, ponieważ obie drużyny będa chciały wygrać. Będziemy musieli być ostrożni grając wysokimi piłkami.

Macie jakieś fizyczne problemy?

Bedziemy musieli użyc dużo energii jutro, ponieważ angielskie zespoły mają pewne cechy. Zmęczenie? Kiedy przychodzi odpowiednia chwila tylko mecz się liczy. To prawda, że przeciwko Bologni byli zawodnicy tacy jak Emre, którzy grali po kontuzji.

Będziecie grali na remis czy po zwycięstwo?

Chcemy zakończyć mecz natychmiast. Oni również będą chcieli trzech punktów ale my będziemy musieli zaatakować bez pośpiechu. Również musimy być ostrożni, ponieważ oni będą mogli zaatakować nas pod koniec. Od początku do końca będziemy musieli być całkowicie skoncentrowani.

Drużyna Newcastle wydaje sie być fantastyczna w meczach u siebie ale wygląda tesz często, że są nieprzekonywujący na wyjazdach.

Miejmy nadzieje, że tak jest, ale tak nie będzie....Oni mają wielką szansę awansu tak jak my. My musimy dać wszsytko jeśli chcemy trzy punkty.

Vieri będzie sam w ataku jutro...

Vieri często organizuje atak po jego myśli, ale ja ciągle nie wiem jaki zespól wystawi jutro trener.

Vieri ciągle nie zdobył bramki w tym sezonie w Lidze Mistrzów. Bramka jest spodziewana jutro. Czy myślsiz, że to może ciążyc na nim?

On jest przyzwyczajony do tych rzeczy. Spodziewajmy się, że On może to zrobić. Zwycieżyc z bramką zdobytą przez Vieriego byłoby ważne zarówno dla Niego jak i Interu.

Decydujący mecz przychodzi w trudnym momencie. Czy to Cie martwi?

Nie możemy pozwolić sobie na błędy ale jesteśmy przekonani, że możemy osiągnąć dobry rezultat. Mamy małe problemy z powodu kontuzji i zawieszeń ale będziemy grali w podobnych warunkach.

Kto będzie mial bardziej wymagające zadanie? Obrona czy pomoc?

Musimy być ostrożni z powodu ich napastników ale również walczyć w pomocy. Nie możemy się spieszyć, ponieważ bramka nadejdzie wcześniej lub później.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich