Nerazzurri wygrywają na Copa America

11 czerwca 2016 | 09:55 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Z wielką pompą otwarto wczoraj kolejne Mistrzostwa Europy i przez najbliższy miesiąc oczy całego piłkarskiego świata skupione będą na francuskich boiskach. Nie zapominamy jednak, że w piłkę na niezłym poziomie grają także po drugiej stronie Oceanu.

W nocy rozegrano kolejne mecze fazy grupowej Copa America. Po porażce w pierwszym spotkaniu obrońcy tytułu mistrzowskiego nie mogli pozwolić sobie na kolejną stratę punktów w starciu z Boliwią. Emocji nie brakowało, a Arturo Vidal zwycięskiego gola zdobył dopiero w 10 minucie doliczonego czasu. Chile wygrało 2 - 1. Tradycyjnie już cały mecz na środku obrony rozegrał Gary Medel.

Znacznie łatwiejsze zadanie mają za sobą Albicelestes. Argentyna pokonała Panamę, aż 5 - 0. Pełne 90 minut rozegrał Ever Banega, lecz tym razem nie udało mu wpisać się na listę strzelców.