Zobacz potencjalne stroje Interu na 2016-2017

28 czerwca 2016 | 07:15 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Już w lipcu poznamy wygląd nowych strojów Interu na sezon 2016-2017.

Oto jak według najnowszych przecieków z firmy Nike, mogą prezentować się domowe koszulki Nerazzurrich, w których Inter grać będzie w nowym sezonie.

Spodenki mają być czarne z żółtymi akcentami, natomiast getry całe w kolorze żółtym.

 

Źródło: footy headlines

Polecane newsy

Komentarze: 26

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 28 czerwca 2016 | 07:50   

osobiście nie jestem zachwycony, ale musze poczekać jak wyglądać będą na piłkarzach

kamil13216

kamil13216 28 czerwca 2016 | 08:08   

Zajebiście wyglądają, w końcu żółte elementy, bo tym białym już rzygam

Vancore

Vancore 28 czerwca 2016 | 08:50   

Jak dla mnie zajebiste. Lepsze nawet niz te sprzed 2 lat.

Internazionalista

Internazionalista 28 czerwca 2016 | 09:28   

calkiem spoko sa poczekajkmy na oficjalke, pewnie na dniach cos bedzie wiadomo jak wyjasni sie sprawa z pirelli

AndrzejP

AndrzejP 28 czerwca 2016 | 09:53   

Dla mnie bomba! Już kupuję!

Juby

Juby 28 czerwca 2016 | 10:06   

Pirelli szpeci tą koszulkę. Wypad z tym upokarzającym napisem.

Poza tym cała koszulka wygląda ładnie, w końcu bez tych kołnierzyków.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 28 czerwca 2016 | 10:13   

Co Ty wygadujesz?

Juby

Juby 28 czerwca 2016 | 11:29   

Sprecyzuj.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 28 czerwca 2016 | 11:36   

"Pirelli szpeci tą koszulkę. Wypad z tym upokarzającym napisem."

Juby

Juby 28 czerwca 2016 | 11:39   

Odnoszę się do sponsorskiej umowy, wysokości kontraktu. Tyle lat współpracy, obie marki potężne, a w porównaniu do innych klubów wypadamy jak średniak. Ostatnio podpisana umowa to żart, ta współpraca powinna zniknąć.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 28 czerwca 2016 | 11:40   

Które miejsce w tabeli uzyskiwał Inter w ostatnim czasie? Ile ugrał w pucharach?

nwk

nwk 28 czerwca 2016 | 11:49   

Pieniadze dostajemy jak sredniak, bo jestesmy sredniakiem. HALO ZIEMIA. Co do strojow to dobre, tylko zolte getry? No nie bardzo.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 28 czerwca 2016 | 11:50   

Taki trend ostatnio w Nike by getry się odróżniały mocno - patrz Anglia, Francja.

Gambit

Gambit 28 czerwca 2016 | 11:54   

Mnie się koszulka podoba. Żółty akcent daje troche świeżości. Dawno go nie było w domowych strojach. A co do Pirelli to patrząc na nasze ostatnie osiągniecia i ogólna sytuacje w serie A to raczej nie mamy się czemu dziwić. Taka Roma od 5 lat ma wyniki lepsze od nas a wcale nie ma sponsora na koszulkach. Przecież sponsor nie przyjdzie i da nam 20 mln bo tak. Chce sukcesów żeby mieć dobrą reklamę. Gdyby sponsorzy się o nas zabijali to na pewno podpisalibyśmy umowę z tym kto daje więcej. Ale się nie zabijają.

Chudini94

Chudini94 28 czerwca 2016 | 13:21   

A wyjazdowe i alternatywne?

boniunio

boniunio 28 czerwca 2016 | 15:26   

Na pewno ładniejsze niż ostatnio ale i tak moim zdaniem najładniejsze to te z sezonu 13/14

MrBlue

MrBlue 28 czerwca 2016 | 15:46   

Bardzo mi się podobają i na pewno kupie nawet jak będą troszeczkę inne

Pawel

Pawel 28 czerwca 2016 | 16:05   

Naprawdę nieźle wyglądają. W ogóle od kilku sezonów z rzędu nie mam powodów do narzekań, niby co sezon inne ale przypadające do gustu. Czyżby wyjazdowe to powrót czarno-niebieskiego paska na ukos na białym trykocie?

Lethal Doze

Lethal Doze 28 czerwca 2016 | 16:49   

oby nie ta koszulka z pasami w poprzek kojarzy mi sie z Alvarezem

Dziarski

Dziarski 28 czerwca 2016 | 17:13   

na pewno są ciekawe, w tv z daleka będą prawdopodobnie bardzo ciemne. ten żółty miałby sense gdyby użyli herbu spłaszczonego do jednego koloru i na żółto

Pawel

Pawel 28 czerwca 2016 | 17:24   

@Lethal Doze Ciekawe, bo mi też się z Rickim ten model kojarzy. W odróżnieniu do mnie nie ma to przełożenia na brak sympatii do nich, uważam je za jedne z ładniejszych wyjazdowych.

Lombardo

Lombardo 28 czerwca 2016 | 20:48   

Nie wyglada gorzej niz ta z poprzedniego sezonu ale zolte Pirelli i Nike 'gryzie sie' z herbem.
Poza tym zolte getry w domowym stroju Interu ? Nie jestem przekonany.

inv3rse

inv3rse 28 czerwca 2016 | 21:06   

Jak dla mnie mega, świetnie wszystko ze sobą współgra. Nie jestem przekonany co do tych żółtych getrów, ale może to wypali :)

SOLO_INTER

SOLO_INTER 29 czerwca 2016 | 09:24   

Juz wszyscy biegen kupować Jak to nie oficjal. Śmiech

SOLO_INTER