Oficjalnie: Stroje Interu 2016-2017 (dom i wyjazd)

6 lipca 2016 | 16:27 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Dzisiaj Inter Mediolan oficjalnie zaprezentował stroje domowe i wyjazdowe na sezon 2016-2017. Tradycyjnie trykoty wykonała firma Nike, partner techniczny Interu Mediolan.

Istotną zmianą w stosunku do poprzedniego sezonu jest to, że logo Nike oraz Pirelli są w kolorze żółtym. Koszulka tradycyjnie jest w czarno-niebieskie pasy, jednak czarno-niebieska jest tylko jej przednia część, ponieważ rękawki są czarne. Spodenki wykonano w kolorze czarnym z żółtymi i niebieskimi wstawkami, natomiast getry będą całe w kolorze żółtym.

W przypadku strojów wyjazdowych, są one tradycyjnie białe z czarno-niebieskimi elementami.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 14

aspirynaA

aspirynaA 6 lipca 2016 | 17:31   

złoty kolor bo wracamy na szczyt:)

wróbel1908

wróbel1908 6 lipca 2016 | 17:33   

Jak dla mnie stroje są bardzo ładne , te żółte elementy fajnie sie prezentują

Drakon

Drakon 6 lipca 2016 | 17:50   

ja chce wyjazdowki z krzyzem! :

Maciej Pawul

Maciej Pawul 6 lipca 2016 | 18:49   

Z tymi rękawami na wyjazdowych każdy będzie się czuł jak kapitan drużyny. Podstawowe ok, chętnie przymierzę się do zakupu, jak już będą w sprzedaży.

Wiktor

Wiktor 6 lipca 2016 | 19:30   

Obecny trend w nike. Naprawdę niezłe, fajnie że bez kołnierzyków. Ciekawe jak się będą prezentować w TV? Ogólnie pozytywnie.

Darkos

Darkos 6 lipca 2016 | 20:58   

Jeszcze żeby wrócił najładniejszy według mnie, poprzedni herb, to pasowałby idealnie do tych koszulek z żółtym

Chrisu

Chrisu 6 lipca 2016 | 21:01   

fajne sa

krychu339

krychu339 6 lipca 2016 | 21:05   

a ja dodałbym tarcze w barwach narodowych Włoch pomiędzy logo nike i nasz herb

Wujcio Dobra Rada

Wujcio Dobra Rada 6 lipca 2016 | 21:09   

Rozumien ze numery i nazwiska beda tego samego koloru co napis pirelli?

Lethal Doze

Lethal Doze 6 lipca 2016 | 21:55   

fajne, może nawet kupię

Pawel

Pawel 6 lipca 2016 | 22:10   

Mi się podobają, choć jestem jeszcze ciekawy czcionki nazwisk i liczb czyli innymi słowy tyłu. Tak jak ktoś kiedyś pisał, najważniejsze jak się będą prezentować na piłkarzu, ale zapowiadają się świetnie.
@krychu339 Tarcza i jej dodanie, jest zarezerwowana chyba tylko dla aktualnego mistrza rozgrywek. Po zdobyciu scudetto takową zobaczysz. (edycja 2016.07.06 22:13 / Pawel)

interchampions

interchampions 7 lipca 2016 | 11:08   

całkiem spoko żółty i niebieski fajnie się komponują

xionc