Piłkarze po meczu z Wattens

10 lipca 2016 | 10:50 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Wypowiedzi piłkarzy Interu po sparigu z WSG Wattens:

Rodrigo Palacio:
- Ciężko było dzisiaj po wszystkich sesjach treningowych, to był nasz pierwszy mecz. Chcemy w tym roku osiągnąć więcej niż w ubiegłym, gać lepiej i wygrać ligę. W Lidze Europy również, bo to świetne rozgrywki. Mamy duży skład i każdy musi dawać z siebie wszystko. Na treningu pracuję na maksymalnych obrotach i chcę grać w każdym meczu, ale to trener wybiera skład.

Danilo D'Ambrosio:
- Mamy naprawdę intensywne treningi. Są ciężkie i można to było dziś zobaczyć. Czuję się jednak dobrze. Chcę dawać z siebie wszystko zawsze gdy trener na mnie postawi, kiedy grasz w koszulce Interu, musisz dawać 100%. Musimy zniwelować dystans do Juventusu. Ciężko pracowaliśmy by wywalczyć udział w Lidze Europy chcemy w tym roku wywalczyć udział w Lidze Mistrzów. Powołanie do reprezentacji? Tak, to wciąż coś o czym myślę i co chciałbym osiągnąć.

Jonathan Biabiany:
- W ubiegłym sezonie mieliśmy świetny start, w tym musimy mieć równiejszą formę, by osiągnąć swoje cele. Kwalifikacje Ligi Mistrzów to minimalny cel - musimy to mieć. Jesteśmy młodym, dobrym zespołem. Wciąż pracujemy nad 4-2-3-1 i lubię to ustawienie, jest to wygodne grać na wielu pozycjach. Pracujemy też na grą trzema obrońcami, zresztą nad wieloma formacjami pracujemy, by być gotowi na szybką zmianę, gdy to będzie potrzebne. Moja przyszłość? Jestem szczęśliwy w Interze i pracuję ciężko, by pokazać że mam wszystko by być częścią tego zespołu.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich