Ausilio: Nie sprzedamy Icardiego

25 lipca 2016 | 13:50 Redaktor: inv3rse Kategoria:Wywiady

Dziś rano Piero Ausilio rozmawiał z dziennikarzami obecnymi na lotnisku w Malpensa, skąd dyrektor sportowy wyjeżdza na spotkanie z Roberto Mancinim. 

- To prawda, Napoli ostatnimi dniami dopytuje się o Icardiego, ale nie chcemy go sprzedać. Nie jest to kwestia samej oferty, ale problemem jest brak negocjacji. Próbujemy wzmocnić Inter i możemy to zrobić kupując klasowych graczy, a nie sprzedając ich. Mauro zostaje z nami, a co do jego kontraktu - porozmawiamy o tym po okienku transferowym, kiedy będziemy bardziej spokojni. 

- Mancini? Myślę, że jest bezpieczny. Wkrótce się z nim spotkam, ale mieliśmy okazję już rozmawiać przez telefon i tematem był głownie rynek transferowy i potencjalne wzmocnienia klubu. Wciąż obserwujemy Candrevę, ale Lotito jest nieugięty w swoich postanowieniach i w dalszym ciągu próbujemy dojść do porozumienia odnośnie ostatecznej kwoty. Gabbiadini? Do tej pory nie było żadnych negocjacji odnośnie jego transferu. Juventus jest dużo silniejszy z Higuainem, ale musimy skupić się na sobie. Na razie szukamy jednego gracza, który będzie w stanie wzmocnić obecny skład swoją osobą, a pózniej zobaczymy, co czas pokaże. Kto ma odejść z klubu już o tym wie, kto ma zostać również. 

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 7

Drago194

Drago194 25 lipca 2016 | 16:22   

Doświadczenie mnie nauczyło, że wszystko co powiedział może zostać obrócone o 180 stopni w przeciągu godziny tak że ten...

Valrin

Valrin 25 lipca 2016 | 17:20   

Ausilio akurat chyba jest relatywnie słowny. Tak mi się przynajmniej wydawało do tej pory.

TheKacz

TheKacz 25 lipca 2016 | 18:24   

Z Kovaciciem było podobnie...

Gambit

Gambit 25 lipca 2016 | 18:49   

Jest w miare slowny to fakt. Ale umowmy sie to wszystko kwestia ceny. No i nie od niego to zalezy. Pewnie za 70-80 mln mozna bu go sprzedac bo jak patrze na obecne ceny na ryku to mniejsza kwota bedzie jak kradziez. Zwlaszcza ze chlopak jest mlody i rozwojowy. Inna kwestia to ze dla mnie jesli go sprzedac to nie do Serie A.

A co do Kovacicia to i tak zrobilismy interes zycia. Chlopak poszedl za pieniadze podobne do Vidala. (edycja 2016.07.25 18:53 / Gambit)

HeyaMakumba

HeyaMakumba 25 lipca 2016 | 19:04   

Czyli z 3 graczy, którzy mieli nas wzmocnić zrobił się jeden w niecały miesiąc ... oczywiście oprócz Erkina, Ansaldiego i Banegi bo mówił o tym w wywiadzie już po potwierdzeniu ich transferów.

Gambit

Gambit 25 lipca 2016 | 19:16   

@HeyaMakumba Ausillo raczej od poczatku mowil o 3-4 zawodnikach podczas okienka. Przynajmniej ja tak to odebralem. Wiec 3 juz mamy.

Chrisu

Chrisu 25 lipca 2016 | 21:04   

konkretny gość :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich