Thohir: Nie sprzedamy Icardiego, Mancini zostaje

27 lipca 2016 | 01:53 Redaktor: Anton Kategoria:Wywiady

Erick Thohir odpowiadał na pytania Inter Channel zaraz po pierwszym spotkaniu z zarządem w New Jersey. 

- Spotkania zarządu przed sezonem są już naszym stałym elementem. Cieszę się, że znowu możemy wszyscy razem się zebrać. Pierwszy raz w Waszyngtonie, potem w Chinach i teraz tutaj w New Yorku. Takie spotkania są bardzo ważne, ponieważ możemy przedyskutować nasze cele oraz plany na najbliższy sezon.

- W tym roku mamy nowego partnera i dobrze, że jest tutaj z nami, gdyż chcemy dobrze zrozumieć w jaki sposób zamierzają z nami współpracować w Chinach, gdzie planujemy otworzyć biuro i rozwijać nasze obiekty sportowe. 

- Nie zamierzamy sprzedawać Icardiego. Otrzymaliśmy za niego oferty, także z Napoli, ale odrzuciliśmy je. Przedłużyliśmy jego kontrakt rok temu. Jesteśmy jak rodzina i zawsze rozmawiamy ze sobą jeżeli pojawiają się problemy. Jest naszym kapitanem i bardzo ważnym piłkarzem dla nas. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. 

- Roberto jest naszym trenerem. W stanach pracuje na boisku z zespołem jak i z zarządem po za nim. Bardzo wierzę w jego pracę.

- W ciągu najbliższych dni znowu się spotykamy, aby pomagać sobie nawzajem. Mam wielką wiarę w naszą strukturę zarządzania. Pracujemy razem, a nie indywidualnie.

- New York jest pięknym miastem, ale nie przyjechaliśmy tutaj na wakacje. Dzisiaj rozmawialiśmy z kierownictwem i z Suning jak wzmocnić zespół. Zrobiliśmy już kilka dobrych transferów, ale na tym nie poprzestajemy. Chcemy zbudować zespół, który będzie w stanie osiągnąć zamierzone przez nas cele - jednym, z których jest powrót do Champions League. 

 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 8

kamil13216

kamil13216 27 lipca 2016 | 02:05   

Takie drobne poprawki co do tekstu, jak juz Antonie piszesz po angielsku to do końca się tego trzymaj i pisz Washington, New York a nie spolszczaj końcówki, albo po prosztu pisz w Waszyngtonie, Nowym Jorku itp:) Pozdrawiam

Anton

Anton 27 lipca 2016 | 02:27   

Skoro odmienny jest York, a także Nowy Jork, to analogicznie powinien się odmieniać Cork: Corku, Corkowi, Cork, Corkiem, (o) Corku. - [sjp.PWN.pl] - Więc angielską nazwę własną miasta możemy odmienić.

Natomiast jestem pewien, że moje imię na pewno nie odmienia się "Antonie" - taka drobna uwaga.

Pozdrawiam

Loon

Loon 27 lipca 2016 | 02:36   

Ale pseudonim Anton już chyba odmienia się Antonie? Z tego co widzę news jest podpisany pseudonimem "Anton"

Anton

Anton 27 lipca 2016 | 02:52   

Masz rację - odmienia się, ale w jego przypadku źle odmienił. Po za tym "Anton" to nie pseudonim tylko imię, które mam wpisane w dowodzie. (edycja 2016.07.27 02:55 / Anton)

kamil13216

kamil13216 27 lipca 2016 | 03:00   

Więc czemu nie napisałes w People's Republic of Chinie. Z resztą skąd mam wiedziec że Anton to Twoje imie.

nwk

nwk 27 lipca 2016 | 07:47   

Panie Profesorze Miodek, prosze przyjechac na internety, bo znowu kloca sie o piedoly.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 27 lipca 2016 | 11:45   

Uwaga, Miodek przybył. Anton, z całym szacunkiem, głupio dyskutujesz. Uwagi słuszne, poprawnie można odmieniać w polskim tekście nazwy amerykańskich miast, tylko po co, skoro (otwórz dowolną prasę) wszyscy dziennikarze używają spolszczonego "Nowego Jorku". Jest to korzystne dla stylistyki tekstu i Panie Redaktorze, jak ktoś zwraca słusznie uwagę, to trzeba to przyjąć na klatę, a nie deliberować.

Valrin

Valrin 27 lipca 2016 | 16:45   

Jezeli to prawda i Icardi zostanie, to Inter wlasnie sprzedal Wandzie zdrowego liscia na opamietanie. :p


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich