Melo: Mancini musi zostać

27 lipca 2016 | 17:39 Redaktor: inv3rse Kategoria:Wywiady

Pomocnik Interu Mediolan, Felipe Melo, twierdzi, że "słusznym jest" aby Roberto Mancini pozostał na stanowisku trenera w klubie. 

Mancio ostatnimi dniami jest łączony z odejściem z Mediolanu, bo według doniesień nie może dogadać się z nowymi właścicielami odnośnie polityki transferowej klubu. 

- Niezależnie od tego, co dzieje się poza boiskiem, podchodzimy do sytuacji ze spokojem - Melo zapewnił telewizję Mediaset

- Jesteśmy skoncentrowani na naszej obecnej grze i musimy ciężko pracować. To ważne, aby darzyć siebie wzajemnym zaufaniem. 

- Przyszedłem tutaj, gdyż Inter jest jednym z największych klubów na świecie oraz ze względu na Manciniego, który ciężko pracuje i zawsze jest pierwszym, który obrywa, kiedy wyniki zespołu nie są satysfakcjonujące. Uważam, że najlepszym wyjściem dla nas będzie, jak zostanie on w klubie na następny sezon. 

- Zakończyliśmy sezon wyżej niż w poprzednich latach i powróciliśmy do gry w europejskich pucharach. Mieliśmy nowy skład i w tym roku znamy się dużo lepiej, więc stać nas na więcej. 

Czy Inter ma szansę walczyć o Scudetto pomimo faktu, że do Juventusu dołączyli Higuain i Pjanić?

- Juventus kupił naprawdę świetnych graczy, ale jestem w Interze. Naszym celem jest, aby wygrać. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 1

Jestem NOWY XD

Jestem NOWY XD 27 lipca 2016 | 22:14   

a ty musisz odejść :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich