Piłkarze po meczu z Bayernem

31 lipca 2016 | 11:00 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Wypowiedzi piłkarzy Interu po meczu z Bayernem:

Mauro Icardi:
- Ciężko pracowaliśmy i byliśmy nieco zmęczeni, co było widać. Wciąż mamy czas by znaleźć najlepszą formę przed startem sezonu. Poza wynikiem, mecze przedsezonowe pomagają nauczyć się na swoich błędach.

Daniel Bessa:
- Nie było nam dzisiaj łatwo. Wiele pracowaliśmy fizycznie ostatnio i zagraliśmy z jedną z najlepszych drużyn w Europie. Skupmy się na pozytywach tego meczu. Osobiście moim celem jest wyciągnąć jak najwięcej z pobytu w Appiano Gentile Brunico, Ameryce. To wszystko doświadczenie i zobaczymy co się wydarzy w przyszłości. Nie skupiamy się na wynikach, graliśmy z topowymi ekipami, zobaczymy co się wydarzy po powrocie do Włoch.

Stevan Jovetić:
- Graliśmy dobrze w niektórych meczach, a dzisiaj graliśmy przeciwko lepszej drużynie i niestety przegraliśmy. Graliśmy mecze co trzy dni i to też nie pomogło, lepiej graliśmy w innych spotkaniach. Wciąż wiele pracy przed nami. Poprawimy się, gdy będziemy trenować w pełnym składzie. Transfery? To nie mój interes. Mauro Icardi to wielki zawodnik i będzie szkoda, jeśli odejdzie. Wygląda na spokojnego i trenuje. Mam nadzieję, że zostanie.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich