Garść informacji transferowych

8 sierpnia 2016 | 19:58 Redaktor: Companier Kategoria:Transfery

Chociaż większość newsów dotyczących Interu w ostatnim czasie krąży wokół tematu posady szkoleniowca, nie cichną plotki łączące coraz to nowych graczy z koszulką Nerazzurich.

Według calciomercato.com Suning kontynuuje pogoń za młodymi talentami dookoła Europy. Wśród nich znajduje się Viktor Kovalenko - dwudziestoletni ofensywny pomocnik, reprezentujący obecnie barwy Szachtara Donieck. Pomimo dużego zainteresowania, władze Interu nie wystosowały jeszcze oficjalnej oferty.

Agent Manolo Gabbiadiniego udzielił wywiadu dla Radio Kiss Kiss, w którym powiedział:
- Oferta Interu? Rozmawiamy tylko z Napoli, klub zadecyduje o jego przyszłości. Jeśli dołączy kolejny napastnik, będzie jasne że mają ich za dużo. Czekamy na prawdopodobne rozpoczęcie negocjacji.

GdS donosi zaś o otwarciu Carlosa Bakki na negocjacje z West Ham United. Jeśli napastnik AC Milanu dołączy do ekipy Młotów, upadnie temat transferu Edera, który był dla klubu z Londynu opcją zapasową.

Według fcinternews.it, negocjacje z Sampdorią w sprawie transferu Dodo zostaną wstrzymane do końca okienka transferowego. Klub z Genoi odpuszcza po kilku tygodniach rozmów. Przyczyny są dwie - zbyt wysoka cena transferu (5 milionów euro) i zdanie obecnego trenera Blucerchiartich, Marco Giampaolo, który preferuje innych graczy na pozycji lewego obrońcy.

Źródło: -

Polecane newsy

Komentarze: 2

castillo20

castillo20 8 sierpnia 2016 | 21:29   

Tragedii nie będzie jak Eder zostanie, tak naprawdę jeszcze nie dostał szansy żeby się pokazać w klubie

Morfo

Morfo 9 sierpnia 2016 | 18:38   

Eder nawet nie został solidnie sprawdzony u Nas, nie ma sensu aż tak kręcić tym składem, jeszcze troche a bedą musieli chodzić z imiennymi plakietkami aby piłkarze mogli się poznać na wzajem


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich