Ansaldi już zdrowy, Barbosa już na Empoli ?

20 września 2016 | 11:58 Redaktor: Ruskov Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Kadra Interu na mecz z Empoli ma zostać wzmocniona dwoma zawodnikami. Jak informuje La Gazzetta dello Sport powołania na spotkanie mają otrzymać Cristian Ansaldi oraz Gabriel Barbosa.

Argentyńczyk wraca do gry po kontuzji kolana. De Boer nie zaryzykuje jeszcze występu zawodnika od pierwszej minuty i posadzi nowy nabytek Interu na ławce rezerwowych. Ansaldi powinien zadebiutować w koszulce Nerazzurrich na Giuseppe Meazza w spotkaniu z Bolonią.

Podobnie wygląda sytuacja Gabriela Barbosy. Popularny Gabigol miał zaimponować sztabowi szkoleniowy doskonałą formą na wczorajszym treningu.

Weryfikacja doniesień już po południu, kiedy to De Boer ogłosi litę powołanych na spotkanie z Empoli.

Źródło: fcinternews.it