Ronaldo kończy 40 lat

22 września 2016 | 10:14 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Dziś swoje 40. urodziny obchodzi jeden z najsłynniejszych byłych piłkarzy Interu Mediolan. Niezapomniany Luis Nazario de Lima Ronaldo.

Brazylijczyk występował w Interze od 1997 do 2002 roku. W 99 meczach dla tych barw zdobył 59 bramek.

Redakcja serwisu intermediolan.com życzy jubilatowi dużo zdrowia oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Źródło: intermediolan.com

Polecane newsy

Komentarze: 18

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 22 września 2016 | 10:18   

to uczucie kiedy orientujesz się, że 11 lat później tego samego dnia urodził się Zdravko Kuzmanović

Ronaldo

Ronaldo 22 września 2016 | 10:31   

R9-Mój idol wszechczasów. Nie ma dla mnie lepszego piłkarza. Za czasów jego gry liga włoska miała
niezapomniany styl. Może kiedyś pojawi się ktoś jego pokroju.

maestro84

maestro84 22 września 2016 | 10:33   

100 lat dla mistrza, głównie dzięki Niemu zacząłem kibicować Interowi i stan ten trwa do dnia dzisiejszego :) I pewnie Was zaskoczę, ale nie chodzi o Kuzmanovica ;D

Wiktor

Wiktor 22 września 2016 | 11:37   

Ale ten czas zapierd... dla kibiców Interu był piłkarskim bogiem. Mam nadzieję że Gabigol pójdzie w jego ślady.

karolz

karolz 22 września 2016 | 12:31   

Tak właściwie, to Ronaldo skończył 40tkę cztery dni temu, 18 września. 22 września był wpisany w jego papiery przez ojca bo zapomniał go zarejestrować i nie chciał mieć problemów.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 22 września 2016 | 13:03   

Trzymamy się oficjalnej daty jaka jest w dokumentach.

Loon

Loon 22 września 2016 | 13:46   

Jesli moglibyscie wybrac tylko jednego, ale tylko jednego, w najlepszej swojej zyciowej formie, zeby dzis wspieral Inter, to kogo byscie wybrali: Ronaldo czy Kuzmę?

darren

darren 22 września 2016 | 13:54   

(edycja 2016.09.22 13:55 / darren)

SOLO_INTER

SOLO_INTER 22 września 2016 | 14:09   

Zdrowia MISTRZU, dzięki Tobie pokochalem INTER

kamil13216

kamil13216 22 września 2016 | 14:38   

Ja jakbym mógł wybrac jednego jedynego zawodnika do Interu który bedzie ciągle w życiowej formie o wahałbym sie między Sneijderem, Recobą iMaiconem

wróbel1908

wróbel1908 22 września 2016 | 15:04   

sto lat! Gdybyś nie grał w Interze możliwe że dzisiaj nie mógł bym o sobie powiedzieć IO SONO INTERISTA.

VVujek

VVujek 22 września 2016 | 15:33   

Sto lat dzięki niemu zacząłem kibicować Interowi

Zlatan

Zlatan 22 września 2016 | 16:03   

Sto lat ! :D

inv3rse

inv3rse 22 września 2016 | 17:56   

Człowiek legenda. Sto lat mistrzu

Morfo

Morfo 22 września 2016 | 19:52   

Sto lat Mistrzu !!!

Morfo

Morfo 22 września 2016 | 19:54   

Jak byłem smarkiem to kibicowałem Interowi i Barcelonie (sick!!) po transferze został jeden klub :)

Internaldo

Internaldo 22 września 2016 | 21:29   

Wszystkiego najlepszego mój Mistrzu. Takich talentów już nie ma...

Luq1989