CAMPIONI 2021

 

Być wiernym kibicem

27 września 2016 | 17:57 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Na dobre i na złe - to nie tylko tytuł polskiego serialu, ale motto wielu fanów sportu, którzy w swojej kibicowskiej karierze świętują wzloty i opłakują upadki. Mimo wszystko na przestrzeni wielu lat można zobaczyć piękno sportu i doświadczyć wspaniałych emocji. Jednym z przykładów na to, że warto być kibicem jest Emidio Tedeschi - kibic Interu, który już od sześćdziesięciu lat wspiera Nerazzurrich.

Przed spotkaniem Inter - Bologna wspomniany wyżej Włoch otrzymał nagrodę specjalną za sześćdziesiąt wspólnych lat z Interem. Jego historia jest wzorem dla kolejnych pokoleń środowiska kibicowskiego. Tadeschi wspiera czarno-niebieskich od urodzenia. Jest lojalnym fanem, który przeżywał zarówno dobre, jak i złe momenty w historii klubu. Razem z żoną uczestniczy we wszystkich meczach Nerazzurrich.

Podczas spotkania para została zaproszona na boisko. Wówczas byli zawodnicy Interu - Dario Morello i Andrea Seno wręczyli Tedeschiemu koszulkę z jego imieniem i numerem 60 na cześć jego sześćdziesięcioletniego kibicowania.

- W ciągu sześćdziesięciu lat przeżyłem na tym stadionie wiele emocji. Jedne były wspaniałe, a inne trudne, ale wszystkie noszę w swoim sercu. To wspaniały dzień. Czuję ciepło od kolegów z trybun, co czyni mnie bardziej dumnym ze wspierania takiego klubu - mówił Tedeschi.

A Ty ile lat kibicujesz Interowi?

Źródło: inter.it

kibice 

Polecane newsy

Komentarze: 46

kamil13216

kamil13216 27 września 2016 | 18:18   

28 luty 2010

Companier

Companier 27 września 2016 | 18:29   

19 maja 2013 :D

nwk

nwk 27 września 2016 | 18:31   

13 maja 2003 uznalem Inter za ulubiony klub zagraniczny :)

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 27 września 2016 | 18:33   

14.04.1998 choć może i wcześniej (edycja 2016.09.27 18:33 / Paweł Świnarski)

Niko

Niko 27 września 2016 | 18:37   

23.04.2003 od meczu z Valencia w LM.

Gambit

Gambit 27 września 2016 | 18:41   

1998 po World Cup. Wiadomo Ronaldo. A gdzie on gra? Inter! To będę im kibicować. I tak już zostało :)

Lombardo

Lombardo 27 września 2016 | 18:41   

od transferu mojego ulubionego wtedy bramkarza Francesco Toldo, czyli 2001.

castillo20

castillo20 27 września 2016 | 18:50   

Od Roberto Baggio czyli 1998

inv3rse

inv3rse 27 września 2016 | 19:05   

Od bardzo małego, bodajże 2003. Sympatia pozostała oczywiście do dzisiaj :)

czarnoniebieski

czarnoniebieski 27 września 2016 | 19:11   

2008, jose mourinho

mariozzzz

mariozzzz 27 września 2016 | 19:15   

98 rok..Pierwsza koszulka Interu Luis Nazario de Lima Ronaldo..:)Już w tym roku mija 18 lat jak kibicuje Interowi..Forza Inter !!!

Turbot

Turbot 27 września 2016 | 19:15   

Jakoś na przełomie lat 1999/2000 :) (edycja 2016.09.27 19:17 / Turbot)

darren

darren 27 września 2016 | 19:32   

2007/2008 (edycja 2016.09.27 19:33 / darren)

scudetto

scudetto 27 września 2016 | 19:54   

Jakieś 15 lat już , jak dostałem koszulkę z Vierim , wtedy właśnie zacząłem oglądać Inter i grę tego wspaniałego włoskiego napastnika .

Recobers

Recobers 27 września 2016 | 19:59   

1998 real -inter 2_0 , pierwszy wyjazd wiśła _inter

Anton

Anton 27 września 2016 | 20:06   

Jakoś 1998/1999. Dziadek wtedy przewiózł z Polski 3 koszulki dla 3 wnuków. Barcelona, Real i Inter. Jako ze byłem najmłodszy, brat i kuzyn mieli pierwszeństwo w wyborze. Wiadomo co zostało:( ;)

Pawel

Pawel 27 września 2016 | 20:16   

Od sezonu 96/97 dzięki Bravo Sport, w któryś wydaniu było o Interze, i tak po prostu poczułem sympatię która z czasem tylko się nasiliła. Pagliuca, Bergomi, młodziutki jeszcze Javier, w środku Sforza a w napadzie Ganz. To nie czasy gwiazd pokroju Baggio, Ronaldo, Vieri'ego czy Adriano za grube milniony.

Drago194

Drago194 27 września 2016 | 20:21   

2004 rok

wróbel1908

wróbel1908 27 września 2016 | 20:31   

Od sezonu 98/99 kibicuje Interowi.

Sebastian Miakinik

Sebastian Miakinik 27 września 2016 | 21:13   

W podstawówce podobała mi się dziewczyna- chodziła w koszulce nr 6 i tym dziwnym nazwiskiem Djorkaeff :) 1997/98

l'architetto21

l'architetto21 27 września 2016 | 21:35   

2005/06 :) Toldone__Zanetti-Samuel/Matrix-Cordoba-Favalli__Cambiasso-Veron-Stankovic-Figo__Adriano-Cruz/Martins :))

Tytus

Tytus 27 września 2016 | 21:36   

2000- moja pierwsza fifa i No99 ;) (edycja 2016.09.27 21:36 / Tytus)

Morfo

Morfo 27 września 2016 | 21:37   

Od 1997 jeszcze przed transferem Ronaldo do Interu. Inter lubiłem wtedy za ideę i historię powstania a Barce za R9 własnie :) Miałem koszulkę Ronaldo z numerem 10 i wszystkim musiałem tłumaczyć dlaczego nie 9 hehe Dzięki Bravo Sport miłość rozkwitała no i piękny Mundial 98

Chudini94

Chudini94 27 września 2016 | 21:42   

Grudzień 2011, dziwna sprawa bo Inter był wtedy na 15 czy 16 miejscu w tabeli, jakoś 2 tygodnie wcześniej przyszedł Ranieri.

Klinsi64

Klinsi64 27 września 2016 | 22:09   

mój pierwszy w pełni świadomy turniej to Mundial '90 i ulubiony piłkarz Klinsmann grający wówczas w Interze,więc historia powinna być prosta,otóż nie :) rok 1997 finał PUEFA Inter-Schalke,trzymam kciuki za ...Niemców,dopiero rok później,finał z Lazio i MŚ we Francji sprawiły,że zauroczony grą Ronaldo trafiłem we własciwe miejsce

Castellano

Castellano 27 września 2016 | 22:53   

1988.....starszy brat na koloniach w Morągu przyniósł mi zeszyt z brązową okładką, a w nim na pierwszej stronie narysowany kredkami herb Interu i wymieniony skład....Zenga, Bergomi, Ferri, Bianchi, Diaz, Berti....i tak sie zaczęło....ciekawe, że do dziś pamiętam ten moment i sam zeszyt

kiko23174

kiko23174 27 września 2016 | 23:01   

2003,pierwsza koszulka piłkarska Hernana Crespo z Interu,i tak już zostało i zostanie do końca :) Forza!

domi

domi 27 września 2016 | 23:03   

W moim przypadku powodu i czasu rozpoczęcia kibicowania Interowi nie pamiętam, była to moja decyzja, przypadająca chyba na 2004 rok. Od tej pory niezmiennie nosze czarno-niebieskie barwy w sercu.

Guarin

Guarin 27 września 2016 | 23:10   

Nie ma znaczenia kiedy ważne że do dziś! #helsinborg

wojtas23

wojtas23 28 września 2016 | 00:42   

18 lat, 98'/99 kuzyn kibicował Juventusowi i miał koszulkę Del Piero gdy biegliśmy za piłką po boisku i nie chcąc być gorszym poprosiłem rodziców kupili mi koszulke która była koszulka Youri'ego Djorkaeff z numerem 6.. pokochałem te barwy i tak już zostało do dziś

AntyFanRulezz

AntyFanRulezz 28 września 2016 | 01:08   

Ja również od momentu przyjścia Roberto Baggio, czyli jakieś 18 lat:D On był moim idolem już trochę wcześniej, ale dopiero Inter został w moim sercu:P dodam jeszcze, że Juventusu nie lubię jakieś 20 lat:D, Milanu trochę mniej....

AntyFanRulezz

AntyFanRulezz 28 września 2016 | 01:11   

Moja pierwsza koszulka to Baggio z Interu:) oczywiście podróba z bazaru,ale tej radości nigdy nie zapomnę:D:D:D

Grandote

Grandote 28 września 2016 | 07:48   

koło 2000 ale po tylu latach już się dokładnie nie pamięta daty ;) FORZA INTER !!!

steve_1991

steve_1991 28 września 2016 | 10:20   

Od momentu transferu Figo do Interu;)

Internaldo

Internaldo 28 września 2016 | 10:59   

Na całego zacząłem kibicować jakoś tak jak Ronaldo przyszedł do klubu, ale pociąg do Interu czułem juz jakoś od wczesnych lat 90-tych. Dzieckiem byłem więc ciężko sobie przypomnieć ;)

alzmaycher

alzmaycher 28 września 2016 | 11:00   

Pamietacie SWOS:ECE '96-'97? U mnie sie od tego zaczelo :) oraz Ivan Zamorano.

Internaldo

Internaldo 28 września 2016 | 11:03   

Dodam jeszcze, że bedąc dzieckiem spodobała mi sie po prostu nazwa, INTER. To było dla mnie takie mocne, fascynowała mnie bardzo ta nazwa.

paweld029

paweld029 28 września 2016 | 11:23   

Od 2005

Loon

Loon 28 września 2016 | 13:16   

1997/1998 - nie umiem dokładnie powiedzieć :(
Na pewno po przyjściu Ronaldo, a przed przyjściem Vieriego. (edycja 2016.09.28 13:16 / Loon)

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 28 września 2016 | 13:24   

Sezon 1998/99 i artykuł w Bravo Sport. Ronaldo na okładce, 1+8 na plecach Zamorano i kolorowe warkoczyki Taribo Westa :D

miko2121

miko2121 28 września 2016 | 16:02   

Od marca 2011

pawlik

pawlik 28 września 2016 | 22:49   

od 1995 :)

Internazionalista

Internazionalista 29 września 2016 | 08:56   

Hmm na pewno jakoś 97/98 przed MŚ, dzięki pierwszej koszulce Ronaldo tej szarej z finału puefa ale dokładnie nie wiem kiedy, jakoś pewnie między finałem a MŚ :)

KawaOpole

KawaOpole 29 września 2016 | 09:59   

A ja od 1990 :) Italia 90 Zenga w bramce i tak do dziś zostało ;)

Mietek

Mietek 29 września 2016 | 11:31   

Jakiś miesiąc ale przedemną jeszcze wiele lat z Interem

samuraj

samuraj 30 września 2016 | 10:12   

Od sezonu 1998/99. :)